W oczekiwaniu na dziecko

Najlepiej sprzedająca się książka w Ameryce, jeden z największych bestsellerów w Polsce. Wyczerpujące źródło informacji na temat: wyboru lekarza, wywiadu ginekologicznego, diagnostyki prenatalnej, przebiegu porodu, ciąży wysokiego ryzyka, ponownej ciąży, ciąży bliźniaczej, cesarskiego cięcia, diety ciążowej, karmienia piersią, współżycia płciowego w czasie ciąży.

NOWE POSZERZONE, UZUPEŁNIONE I UAKTUALNIONE WYDANIE

Wyczerpujące źródło informacji na temat:
- wyboru lekarza
- diagnostyki prenatalnej
- przebiegu porodu
- ciąży wysokiego ryzyka
- ciąży wielopłodowej
- cięcia cesarskiego
- diety ciążowej
- karmienia piersią

W tej niezwykłej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań:

- Czy niebezpiecznie jest zajść w ciążę po 35 roku życia?
- Jak rozpoznać, że rozpoczął się poród?
- Czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku?
- Czy choroba w czasie ciąży może zagrozić dziecku?
- Czy nagły brak ruchów dziecka powinien niepokoić?
- Co zrobią, żeby szybko odzyskać sylwetkę sprzed ciąży?

Informacje dodatkowe o W oczekiwaniu na dziecko:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-06-10
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: What to expect when you're expecting
Tłumaczenie: Rozwarzewska Monika

Kup książkę W oczekiwaniu na dziecko

W oczekiwaniu na dziecko - opinie o książce

Avatar użytkownika - athlonea
athlonea
Przeczytane:2016-05-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Doskonały podręcznik dla przyszłych Rodziców :) Znalazłam w nim odpowiedzi na większość pytań, jakie mi się nasunęły, jak i wiele innych, które w ogóle nie przyszłyby mi do głowy. Mając przy okazji możliwość skonfrontowania treści książki z rzeczywistością, mogę z czystym sumieniem polecić tą pozycję :)
Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26
Przeczytane:2010-08-04, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Fajna pozycja dla przyszłych rodziców

Bardzo dobrze napisany poradnik dla każdej przyszłej mamy. Mnóstwo porad i wskazówek. Minusem są odnośniki do Stanów Zjednoczonych, które nie zawsze mają pokrycie w polskich realiach. Choć tłumacze bardzo starali się uzupełniać dane o nasz rodzimy grunt.

Super pozycja dla kobiet spodziewających się pierwszego dziecka. Bardzo duża pomoc przeprowadzająca kobietę miesiąc po miesiącu przez ciążę. Wszystko jasno opisane. POLECAM !

Czytając „W oczekiwaniu na dziecko”  z tygodniowym wyprzedzeniem wiedziałem jak będzie rozwijać się moje dziecko i jakich zmian i symptomów ze strony swojego organizmu się spodziewać. Zdobyłam wiedzę teoretyczną o odżywianiu się, porodzie i karmieniu piersią. W tym opasłym tomie znalazłam odpowiedź na każde z nurtujących mnie pytań i to podane z pewnym lekkim dowcipem. Bardzo mnie to uspokoiło. Poczuła się „przeszkolona" z ciąży i porodu, co dodało mi pewności siebie. Moje myśli były bardziej optymistyczne i czerpałam więcej radości ze swojego stanu błogosławionego.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2018-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Bardzo pomocna książka szczególnie dla kobiet oczkujących swojego pierwszego dziecka.
Szczegółowo opisana, krok po kroku wprowadza nas w świat ciąży, porodu i pierwszych miesięcy życia maleństwa.
Informacje w niej zawarte są napisane przez lekarzy a także przez lekarzy tłumaczona.
Oprócz wspaniałej pani Eisenberg współautorkami są również Heidi E. Murkoff oraz Sandee E. Hathway.
Autorki powoli wprowadzają nas w świat ciąży, hormonów, zmian jakie zachodzą w ciele ciężarnej. Po kolei opisują trymestry i typowe dla nich momenty.
Wspierają radą i dobrym słowem.
Obrazowo opisane są również fazy porodu i dokładnie wytłumaczone jak rozpoznać, że się on rozpoczął a nie mamy do czynienia z fałszywym alarmem.
Książka pozwala przynajmniej częściowo mentalnie przygotować się do tego czym jest największy wysiłek fizyczny dla kobiety i jak to tak na prawdę wygląda w rzeczywistości.
Znajdują się tu także najczęstsze pytania do lekarzy położników po porodzie odnośnie karmienia, zmian jakie zaszły po urodzeniu dziecka.
Każdy rozdział jest cierpliwie przedstawiony, opisany i wytłumaczony i mogę powiedzieć z czystym sercem, że jest to zrobione niezwykle rzetelnie.
Polecam na prezent dla przyszłych rodziców, zarówno dla mam jak i dla ojców, tym bardziej, że dla przyszłych tatusiów też są cenne rady.

W oczekiwaniu na dziecko. Dziennik
Heidi Murkoff, Sharon Mazel 0
Okładka ksiązki - W oczekiwaniu na dziecko. Dziennik

Ciąża dzień po dniu.   Notatnik dla kobiet oczekujących dziecka - doskonałe uzupełnienie bestsellerowego poradnika W OCZEKIWANIU NA DZIECKO - DZIENNIK...

W oczekiwaniu na ciążę
Heidi Murkoff, Sharon Mazel0
Okładka ksiązki - W oczekiwaniu na ciążę

Wspaniały poradnik dla wszystkich, którzy pragną zostać rodzicami! Przeczytaj, zanim zajdziesz w ciążę! W oczekiwaniu na ciążę to niezwykła książka...