Wakacje w RPA

Wydawnictwo: National Geographic
Data wydania: 2012-05-30
Kategoria: Podróżnicze

To seria książek o podróżach i subiektywnych doświadczeniach autorki, prezentująca świeże spojrzenie na odwiedzane przez nią kraje. Olga Morawska pokazuje miejsca ważne w jej życiu. Poza opisami przygód, są tu także informacje o kraju, miastach, historii, sławnych ludziach, smacznych potrawach oraz zabawnych, i nie tylko, nawykach mieszkańców.

Jest to opowieść o kraju, w którym miałam szczęście mieszkać przez kilka miesięcy.
Oprócz zaprezentowania subiektywnego wyboru tego, co w RPA koniecznie trzeba zobaczyć, co warto zjeść i jakie sporty uprawiać, starałam się także opowiedzieć o trudnej historii tego jakże ciekawego państwa.
Książka mówi również o tym, jakie zwierzęta wchodzą w skład tak zwanej afrykańskiej "wielkiej piątki", gdzie można nurkować z żarłaczami białymi, a gdzie oglądać wieloryby, dlaczego pustynie są tak urzekające oraz czy w południowej Afryce można w jeden dzień zostać znawcą win.

Republika Południowej Afryki jest na wyciągnięcie ręki. Warto się odważyć i tam pojechać.

Kup książkę Wakacje w RPA

Wakacje w Danii
Olga Morawska0
Okładka ksiązki - Wakacje w Danii

To opowieść o tym, co przeżyłam i co zobaczyłam w Danii oraz dlaczego warto tam pojechać. Jestem człowiekiem w podróży, który z polskiej...

Góry na opak, czyli rozmowy o czekaniu
Olga Morawska0
Okładka ksiązki - Góry na opak, czyli rozmowy o czekaniu

Rozmowy o czekaniu, pasji, miłości i poświęceniu.\r\n\r\nRozmowy o Andrzeju Zawadzie z jego żoną Anną Milewską * o Macieju Pawlikowskim z jego żoną Elżbietą...