Wampiry Hollywoodu

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-08-10

Zabawna, krwawa, seksowna - Hollywood – najsławniejsze miejsce świata. W ciągu dwóch tygodni giną trzy gwiazdy związane z przemysłem filmowym. Zamierają studia, aktorzy nie wychylają nosa ze swych rezydencji, a reżyserzy boją się odbierać telefony…Jednak jest ktoś, kto się nie boi, za to jest niezmiernie wkurzony – Ovsanna Moore – królowa horroru. To ludzie z jej stajni tracą życie i to w bardzo wyszukany sposób. Policja z Beverly Hills śle jej na ratunek Petera Kinga, najlepszego detektywa w mieście, ale nawet on może być bezradny, bo w życiu pięknej Ovsanny jest coś, przy czym bledną najkrwawsze horrory… Ovsanna i Peter zwierają szyki, by dopaść mordercę, którego tabloidy nazwały „Kinowym Kosiarzem”. Telewizyjna gwiazda Adrienne Barbeau, znana m.in. z ról w Mgle i Ucieczce z Nowego Jorku, oraz irlandzki autor bestsellerów Michael Scott połączyli siły, aby stworzyć seksowną, wyborną, inteligentną powieść – pierwszą z cyklu - pełną hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu. W przygotowaniu tom 2 „Love Bites”.

Kup książkę Wampiry Hollywoodu

Opinie o książce - Wampiry Hollywoodu