Warzywa i owoce. Otwarci na świat!

Czy znasz już wszystkie warzywa i owoce? Nie? Z nową serią ,,Otwarci na świat!" szybko nauczysz się rozpoznawać ich kształty, kolory, a także zapamiętasz nazwy!

,,Otwarci na świat!" to seria edukacyjnych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, która krok po kroku pokazuje maluchom, jak fascynujący jest otaczający nas świat. Zaczynając od tak podstawowych zagadnień jak kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta, dzieci będą stopniowo poznawać elementy codziennego życia.

Seria ,,Otwarci na świat!" to pięknie zilustrowane tytuły, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), ćwiczą jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej serii nie może zabraknąć na waszej półce!

Informacje dodatkowe o Warzywa i owoce. Otwarci na świat!:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-07-12
Kategoria: Inne

Tagi: Dzieci od narodzin do ok. 3 lat

Kup książkę Warzywa i owoce. Otwarci na świat!

Warzywa i owoce. Otwarci na świat! - opinie o książce

Avatar użytkownika - alicjaplaskonos
alicjaplaskonos
Przeczytane:2023-07-31, Ocena: 6, Przeczytałam,

To kartonowe, kwadratowe wydanie  z zaokrąglonymi rogami, które pozwoli Waszym dzieciom poznać nowe słowa w bardzo przyjemny sposób. Na każdej stronie znajduje się jeden obrazek i krótki dwuwierszowy, rymowany tekst opisujący ilustrację.  to aż 20 pięknych ilustracji.

,,Warzywa i owoce", w której dziecko nauczyć się nazw warzyw, ale może również oswoić się z takimi, których nie lubi, dzięki czemu może z chęcią spróbuje czegoś nowego.

To ładne, kolorowe i apetyczne książeczki, które z przyjemnością czytam z moim maluszkiem.

Ortografiki. Ćwiczenia z Ż
Małgorzata Korbiel0
Okładka ksiązki - Ortografiki. Ćwiczenia z Ż

A gdyby nauczyć się ortografii w niekonwencjonalny, zabawny i skuteczny sposób? Zamiast wkuwać ją na pamięć, ucz się przez skojarzenia! Dzięki mnemotechnice...

Siła wyobraźni. Czy to burza?
Małgorzata Korbiel0
Okładka ksiązki - Siła wyobraźni. Czy to burza?

Siła wyobraźni - to seria szczegółowych bogato ilustrowanych książek, których treść oparta jest na zabawie w skojarzenia i grze w wymyślanie scenariuszy...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz