Wędrówka dusz

Międzynarodowy bestseller - ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy!

Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami?

Dr Michael Newton (1931-2016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w ,,Wędrówce dusz" przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach.

Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek:

Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna? Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? Kim są duchowi przewodnicy? Dlaczego nasze dusze są przypisane do konkretnych grup? Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi? Czym różnią się dusze na różnych poziomach rozwoju: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym? Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi? Jaki jest sens życia?

,,Wędrówka dusz" to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

Informacje dodatkowe o Wędrówka dusz:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-01-29
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Journey of souls

Tagi: Umiejętności i zjawiska parapsychologiczne

Kup książkę Wędrówka dusz

Wędrówka dusz - opinie o książce

Avatar użytkownika - pawel_okulewicz
pawel_okulewicz
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2024,

Początek ciekawy, ale im dalej tym historie wydają się mniej wiarygodne.

Avatar użytkownika - Ivy
Ivy
Przeczytane:2023-11-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2022,

To książka z gatunku tych, co to: Chcecie - to wierzcie, chcecie - nie wierzcie, traktuje bowiem o reinkarnacji. Jest to zapis seansów hipnotycznych przeprowadzanych ze swoimi pacjentami przez doktora Michaela Newtona.

Cóż więcej mogę powiedzieć? Myślałam, że sobie po śmierci w jakimś słodkim, cichym niebycie odpocznę od tego ziemskiego padołu, a tu się okazuje, że cała wędrówka dusz jawi się (według tej książki) jak dobrze skutecznie zawiadywane korpo ???

Trochę jak wielkie przedsiębiorstwo z hierarchią stanowisk, trochę jak szkoła Harry'ego Pottera, a trochę jak ogromny supermarket. Mam nadzieję, że autor już się sam, że tak powiem, na własnej skórze przekonał, jak jest naprawdę, a nam pozostaje wciąż czekać...

Tak więc:

Chcecie, to wierzcie...

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2020-11-18, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2020,

Sporo treści zawartych w książce jest zgodnych z tym co myślę,czuję i podejrzewam,ale chyba nie mam aż tak otwartego umysłu by brać to wszystko za pewnik,bo część tej wiedzy z książki nie zawsze współgra z moją wiarą.

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944