Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku

Książka składa się z czterech sekcji poświęconych filarom kuchni wegetariańskiej: zbożu, warzywom, tofu i seitan, ziarnom oleistym. Każda sekcja jest poprzedzona bogatym wstępem zawierającym wiele niezbędnych informacji dotyczących właściwości i walorów odżywczych każdego z produktów.

Rzecz niezwykle oryginalna, wszystkie składniki i etapy przygotowywania potraw są sfotografowane z góry: w ten sposób łatwo można zorientować się czego będziemy potrzebować do przyrządzenia dań, bez zagłębiania się w treść przepisu. To wspaniała, bogato ilustrowana (ponad 500 zdjęć) książka kucharska przeznaczona nie tylko dla wegetarian, ale także dla wszystkich tych, którzy pragną odkryć nowy i zaskakujący urok smacznej i przede wszystkim zdrowej kuchni.

Odbiorcy:
- pasjonaci kuchni wegetariańskiej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, i tym samym urozmaicić i ubogacić repertuar swojej kuchni;
- wszyscy, których pasją jest zdrowe gotowanie, i ci, którzy dotychczas obawiali się spróbować swoich sił w kuchni.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- zawiera cenne informacje dotyczące wartości odżywczych i zdrowotnych sztandarowych produktów wykorzystywanych w kuchni wegetariańskiej
- niezwykle ciekawy, nowatorski i miły dla oka sposób ilustrowania – krok po kroku – zarówno produktów jak i etapów przygotowania poszczególnych potraw,
- każda z prezentowanych w publikacji potraw została wcześniej przygotowana w redakcyjnej kuchni – w książce znalazły się jedynie te, które pozytywnie przeszły próbę degustacji.

Informacje dodatkowe o Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-09-11
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7971-256-4

Kup książkę Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku

Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku - opinie o książce

Avatar użytkownika - sw3112
sw3112
Przeczytane:2015-10-13, Ocena: 3, Przeczytałam, 56 książek w 2015,
Ołowiany żołnierzyk
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Ołowiany żołnierzyk

Klasyczna bajka dla dzieci w pięknie ilustrowanym opracowaniu. Zapewni Twojemu dziecku wiele chwil zabawy i niezapomnianych przygód wraz z bohaterami bajki....

A wszystko dzięki "Jedz, modl się, kochaj"
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - A wszystko dzięki "Jedz, modl się, kochaj"

A wszystko dzięki ,,Jedz, módl się, kochaj" to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka. Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna...