reklama

Welon północy

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-04-14
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-241-3943-9
Liczba stron: 328

Ocena: 5.17 (6 głosów)

Wielbiący walkę nieśmiertelny strażnik Rasy i zabójczo niebezpieczna śmiertelniczka związani ryzykiem i pożądaniem, które może ich ocalić lub pogrążyć na zawsze…   Renata, wyszkolona agentka ochrony, nie ma sobie równych w posługiwaniu się bronią. Lecz żadna broń znana ludziom nie ochroni jej obecnego klienta – odwiecznego wampira, którego tropi zabójca. Ocalić go może tylko równie nieśmiertelny obrońca…   Nikolai sam wymierza sprawiedliwość wrogom swojej rasy, którą poprzysiągł chronić. Lecz żeby uratować najstarszego nieśmiertelnego, musi połączyć siły z jego agentką ochrony – śmiertelną kobietą, piękną i zimną jak lód. A Renata musi złożyć życie swojego klienta i swoje własne w ręce złotowłosego wampira, który wabi ją do świata mroku i niewyobrażalnej namiętności…   Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety? Powieścią Pocałunek o północy, uhonorowaną nagrodą największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu, Lara Adrian rozpoczęła bestsellerowy cykl romansów paranormalnych Rasa Środka Nocy, który podbił serca czytelniczek i amerykańskie listy bestsellerów. Jest wydawany na całym świecie, a w USA na jego podstawie powstaje film telewizyjny.

Kup książkę Welon północy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
Pierwsze Pokolenie Ośmiu przedstawicieli obcej cywilizacji dało początek Pierwszemu Pokoleniu wampirów na Ziemi. Żaden z pradawnych nie przeżył jednak walk z niewielką grupą Pierwszego Pokolenia, którego członkowie wypowiedzieli swym ojcom wojnę, by chronić zarówno Rasę, jak i ludzkość. Na czele kilku dzielnych wojowników stał Lucan, do tej pory pełniący funkcję przywódcy zrzeszenia o nazwie Zakon. Był jednak ktoś, kto nie zgadzał się z decyzją o unicestwieniu Prastarych, a mianowicie Dragos. Zakon odkrył, że zamiast zabić stworzenie, które go spłodziło, Dragos pomógł mu się ukryć, a nawet zbudował dla niego sanktuarium w górach Bocheńskich. Choć Dragos już nie żyje, to jego syn odnalazł komnatę i uwolnił Prastarego, budząc go ze snu. Podejrzewa się też, że to syn jest również odpowiedzialny za zamachy na członków Pierwszego Pokolenia.Ta fascynująca historia powstania Rasy, stała się kanwą powieści Lary Adrian „Welon Północy", adresowanej do wszystkich wielbicieli Rasy, czyli wampirów, a także romansów tak gorących, że pobudzają krew do wrzenia. Autorka zabiera nas do Montrealu, dokąd udaje się wojownik Zakonu, Nikolai. Przybył do miasta, by uzyskać wizytę u starego wampira Siergieja Jakuta, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, podobnie jak i innym osobnikom urodzonym w Pierwszym Pokoleniu. W ciągu kilku ostatnich ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Welon północy

Uroczo Nikolai ma rękę do roślin, choć woli bawić się materiałami wybuchowymi. No i oczywiście musiał sobie znaleźć na partnerkę maniaczkę broni... Tylko jakoś taka troszkę za poważna dla niego.
Link do opinii
Avatar użytkownika - kinguszka
kinguszka
Przeczytane:2016-06-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016, Mam,
Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2014-10-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - MoreThanBooks
MoreThanBooks
Przeczytane:2014-04-29, Przeczytałam,
Uwielbiam ten cykl książek ;)) Bardzo poruszył mnie w tej części wątek Miry i Renaty, o wiele bardziej niż pozostała część książki. Ta mała dziewczyna po prostu mnie urzekła. Bardzo polecam. Książka warta przeczytania.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Anja__
Anja__
Przeczytane:2012-04-29, Przeczytałam,
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Łowca
Agnieszka Pruska;
Łowca
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje