Welon północy

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-04-14
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-241-3943-9

Wielbiący walkę nieśmiertelny strażnik Rasy i zabójczo niebezpieczna śmiertelniczka związani ryzykiem i pożądaniem, które może ich ocalić lub pogrążyć na zawsze…   Renata, wyszkolona agentka ochrony, nie ma sobie równych w posługiwaniu się bronią. Lecz żadna broń znana ludziom nie ochroni jej obecnego klienta – odwiecznego wampira, którego tropi zabójca. Ocalić go może tylko równie nieśmiertelny obrońca…   Nikolai sam wymierza sprawiedliwość wrogom swojej rasy, którą poprzysiągł chronić. Lecz żeby uratować najstarszego nieśmiertelnego, musi połączyć siły z jego agentką ochrony – śmiertelną kobietą, piękną i zimną jak lód. A Renata musi złożyć życie swojego klienta i swoje własne w ręce złotowłosego wampira, który wabi ją do świata mroku i niewyobrażalnej namiętności…   Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety? Powieścią Pocałunek o północy, uhonorowaną nagrodą największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu, Lara Adrian rozpoczęła bestsellerowy cykl romansów paranormalnych Rasa Środka Nocy, który podbił serca czytelniczek i amerykańskie listy bestsellerów. Jest wydawany na całym świecie, a w USA na jego podstawie powstaje film telewizyjny.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Welon północy

Opinie o książce - Welon północy

Uroczo Nikolai ma rękę do roślin, choć woli bawić się materiałami wybuchowymi. No i oczywiście musiał sobie znaleźć na partnerkę maniaczkę broni... Tylko jakoś taka troszkę za poważna dla niego.
Avatar użytkownika - kinguszka
Przeczytane:2014-10-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - MoreThanBooks
MoreThanBooks
Przeczytane:2014-04-29, Przeczytałam,
Uwielbiam ten cykl książek ;)) Bardzo poruszył mnie w tej części wątek Miry i Renaty, o wiele bardziej niż pozostała część książki. Ta mała dziewczyna po prostu mnie urzekła. Bardzo polecam. Książka warta przeczytania.
Avatar użytkownika - Anja__
Anja__