Whitney (film + książka)

Poruszający i fascynujący dokument poświęcony pamięci niekwestionowanej gwiazdy muzyki pop i R&B - Whitney Houston. Reżyserem filmu jest Kevin Macdonald ("Ostatni król Szkocji", "Czekając na Joe"), a producentem dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Simon Chinn ("Sugar Man", "Człowiek na linie").

Informacje dodatkowe o Whitney (film + książka):

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Muzyka, film

Tagi: biografia whitney houston film dokumentalny dokument

Kup książkę Whitney (film + książka)

Whitney (film + książka) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2019-06-03, Ocena: 4, Przeczytałam, Film + książka, Ukończone w roku 2019,

Książka dołączona do filmu dokumentalnego o Whitney Houston zawiera główne motywy jakimi kierowali się producenci przy podejmowaniu się pracy nad tym dokumentem, krótką informację o reżyserze filmu oraz ładne, barwne ilustracje przedstawiające Whitney.

Film ukazuje postać Whitney oczami bliskich jej rodzinie przyjaciół oraz najbliższych jej osób między innymi: braci, matki, kuzynów, męża. Mimo, iż dokument ten jest autoryzowany przez rodzinę Artystki, to jest on pozbawiony przesadnego lukru. Tak, jak od początku chcieli producenci i reżyser: ażeby nie był kolejną cukierkowatą laurką gwiazdy.

Ocena książki: dobra (6/10)
Ocena filmu: dobry (7/10)

Avengers. Wojna wampirów. Tom 3
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Avengers. Wojna wampirów. Tom 3

Trzeci tom przygód Avengers z serii wydawniczej Marvel Fresh! Transylwania stanęła w ogniu! Tajemniczy Cienisty Pułkownik i jego nieumarli poplecznicy...

opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Ponad DSM. Ku alternatywnej, opartej na procesach diagnozie i terapii zaburzeń psychicznych

Psycholodzy i psychoterapeuci od lat skupiali się na diagnozach opartych na zespołach objawów, tworząc przy tym prężnie rozwijającą się dziedzinę wiedzy...