Wielka Księga Piechoty Polskiej to wyjątkowa seria dla każdego pasjonata historii! Po raz pierwszy w jednej serii dzieje przedwojennych pułków piechoty. W każdym z 30 tomów przedstawiamy: - historie poszczególnych pułków - opisy ich największych bitew - barwne tablice z uzbrojeniem , sztandarami i odznakami a także niepublikowane zdjęcia i materiały archiwalne Kolekcja powstała przy współpracy z Muzeum Wojska Polskiego, Wojskowym Biurem Historycznym oraz Centralną Biblioteką Wojskową!

Informacje dodatkowe o Wielka Księga Piechoty Polskiej. 56. UMUNDUROWANIE I WYPOSAŻENIE AUSTRO-WĘGIERSKIE W WOJSKU POLSKIM w latach 1918-1921:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2020-12-11
Kategoria: Historyczne

Tagi: Wojny i kampanie

Kup książkę Wielka Księga Piechoty Polskiej. 56. UMUNDUROWANIE I WYPOSAŻENIE AUSTRO-WĘGIERSKIE W WOJSKU POLSKIM w latach 1918-1921

Wielka Księga Piechoty Polskiej. 56. UMUNDUROWANIE I WYPOSAŻENIE AUSTRO-WĘGIERSKIE W WOJSKU POLSKIM w latach 1918-1921 - opinie o książce

Magia szycia
praca ziorowa 0
Okładka ksiązki - Magia szycia

Ta książka zauroczy wszystkich pasjonatów krawiectwa! Prezentujemy w niej wspaniałe projekty na każdą okazję. Zarówno stylowe dodatki do...

Jak żyć z cukrzycą
praca ziorowa 0
Okładka ksiązki - Jak żyć z cukrzycą

Jak żyć z cukrzycą to znakomity poradnik dla chorych na cukrzycę, a także dla ich bliskich i opiekunów. Zawiera podstawowe wiadomości o chorobie...