Wielka Magia

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-11-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788378187738
Liczba stron: 336

Ocena: 4.75 (4 głosów)
Inne wydania:

Wielka Magia - zdaniem m.in. ,,USA Today" i ,,Vanity Fair" najgorętsza książkowa premiera tej jesieni!

Autorka Jedz, módl się, kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim, którym brakuje pewności siebie, wytrwałości czy cierpliwości, by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem, pokazuje, jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji - Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.

Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób.

Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności. - ,,Harper's Bazaar"

Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia. - ,,Library Journal"

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Wielka Magia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Wielka Magia

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Autorka wydaje się być sympatyczną osobą, a w swojej książki powtarza, żeby odważyć się żyć kreatywnie. Bez żadnej presji, że musisz coś osiągnąć. Po prostu rób to, co ci sprawia przyjemność i nie przejmuj się tym, co powiedzą inni. Z książki można wyciągnąć wiele cytatów, które będą nam przypominać, że warto być twórczym. Moje ulubione: ,,Dobry plan wykonany natychmiast jest lepszy niż idealny plan wykonany 10 minut później". ,,Walcz o swoje ograniczenia, a uda ci się je zachować".
Link do opinii
Avatar użytkownika - megami91
megami91
Przeczytane:2016-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Nie spodziewałam się wiele po tej książce. Bo czy można nauczyć się kreatywności? Autorka poradnika w zasadzie nie uczy JAK BYĆ kreatywnym, tylko by JAKĄŚ kreatywność wykorzystać. Pomysłów nie było wiele, ale na plus są osobiste przeżycia autorki. Nie udało ci się do tej pory wydać książki? Nic nie szkodzi! Nie od razu Rzym zbudowano, a Elizabeth Gilbert nie od razu napisała "Jedz, módl się, kochaj". Swoją drogą autorka nazbyt natrętnie chwali się sukcesem wyżej wymienionej powieści. Ale jestem w stanie ją zrozumieć, gdybym sama miała na swoim koncie bestseller (pewnie nie pyszniłabym się tym), ale na pewno byłabym wniebowzięta. Książkę czyta się szybciutko, podnosi na duchu i przy okazji umila czas :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - wordila
wordila
Przeczytane:2015-12-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 2015,
Inne książki autora
Jedz, módl się, kochaj
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Jedz, módl się, kochaj

Elizabeth Gilbert przed trzydziestką miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna kobieta: męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była ani...

Ostatni taki Amerykanin
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Ostatni taki Amerykanin

Prawdziwa historia Eustace'a Conwaya, który uciekł od cywilizacji w Appalachy i wybrał życie w zgodzie z naturą Jako siedemnastolatek opuścił zamożny...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy