Wielka Magia

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-11-03

Wielka Magia - zdaniem m.in. ,,USA Today" i ,,Vanity Fair" najgorętsza książkowa premiera tej jesieni!

Autorka Jedz, módl się, kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim, którym brakuje pewności siebie, wytrwałości czy cierpliwości, by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem, pokazuje, jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji - Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.

Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób.

Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności. - ,,Harper's Bazaar"

Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia. - ,,Library Journal"

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Wielka Magia

Opinie o książce - Wielka Magia

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Autorka wydaje się być sympatyczną osobą, a w swojej książki powtarza, żeby odważyć się żyć kreatywnie. Bez żadnej presji, że musisz coś osiągnąć. Po prostu rób to, co ci sprawia przyjemność i nie przejmuj się tym, co powiedzą inni. Z książki można wyciągnąć wiele cytatów, które będą nam przypominać, że warto być twórczym. Moje ulubione: ,,Dobry plan wykonany natychmiast jest lepszy niż idealny plan wykonany 10 minut później". ,,Walcz o swoje ograniczenia, a uda ci się je zachować".
Avatar użytkownika - megami91
megami91
Przeczytane:2016-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Nie spodziewałam się wiele po tej książce. Bo czy można nauczyć się kreatywności? Autorka poradnika w zasadzie nie uczy JAK BYĆ kreatywnym, tylko by JAKĄŚ kreatywność wykorzystać. Pomysłów nie było wiele, ale na plus są osobiste przeżycia autorki. Nie udało ci się do tej pory wydać książki? Nic nie szkodzi! Nie od razu Rzym zbudowano, a Elizabeth Gilbert nie od razu napisała "Jedz, módl się, kochaj". Swoją drogą autorka nazbyt natrętnie chwali się sukcesem wyżej wymienionej powieści. Ale jestem w stanie ją zrozumieć, gdybym sama miała na swoim koncie bestseller (pewnie nie pyszniłabym się tym), ale na pewno byłabym wniebowzięta. Książkę czyta się szybciutko, podnosi na duchu i przy okazji umila czas :)
Avatar użytkownika - wordila
wordila
Przeczytane:2015-12-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 2015,
Ludzie z wysp
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Ludzie z wysp

Wciągająca, iście szekspirowska opowieść o uczuciu, a zarazem ciekawy psychologiczny portret specyficznej wyspiarskiej społeczności. Na dwóch sąsiadujących...

Botanika duszy
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Botanika duszy

Alma Whittaker, bohaterka "Botaniki duszy", to pod każdym względem postać nieprzeciętna - o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie...