Wielka Magia

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-11-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788378187738
Liczba stron: 336

Ocena: 4.75 (4 głosów)
Inne wydania:

Wielka Magia - zdaniem m.in. ,,USA Today" i ,,Vanity Fair" najgorętsza książkowa premiera tej jesieni!

Autorka Jedz, módl się, kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim, którym brakuje pewności siebie, wytrwałości czy cierpliwości, by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem, pokazuje, jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji - Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.

Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób.

Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności. - ,,Harper's Bazaar"

Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia. - ,,Library Journal"

Kup książkę Wielka Magia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2016-01-17, Ocena: 5, Przeczytałam,
Nie tylko talent się liczy   Elizabeth Gilbert chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Po sukcesie książki Jedz, módl się, kochaj i niezapomnianej roli Julii Roberts w ekranizacji tej powieści autorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych kobiet. Jej kariera jest nie tylko inspiracją dla innych, ale również sama autorka działa na tym polu, radząc sobie równie dobrze jak mówcy motywacyjni. Jej wykład poświęcony kreatywności, wygłoszony podczas jednej z konferencji, wywołał prawdziwą lawinę pytań, zaś liczba jego odsłon na YouTubie przekroczyła wszelkie oczekiwania. Czy jednak fakt bycia znaną i kochaną pisarką rzeczywiście predestynuje Gilbert do wypowiadania się w temacie kreatywności?   Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sięgnąć po publikację o intrygującym tytule Wielka Magia. Odważ się żyć kreatywnie. Opublikowana nakładem Domu Wydawniczego Rebis książka z pewnością nie jest autobiografią, choć zawiera wiele osobistych wątków, nie jest też poradnikiem, choć tak naprawdę rady autorki oraz jej przemyślenia rzeczywiście tworzyć mogą nową jakość, zmieniając diametralnie nasze życie. Gilbert nie odkrywa nowego sposobu na sukces - pisze o tym, o czym dobrze wiemy, co dobrze znamy, ale jednak tak rzadko w codziennym życiu wykorzystujemy. Jej uniwersalne pomysły są faktycznie receptą na lepsze, pełniejsze  życie - pod warunkiem jednak, że konsekwentnie będziemy je realizować ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Wielka Magia

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Autorka wydaje się być sympatyczną osobą, a w swojej książki powtarza, żeby odważyć się żyć kreatywnie. Bez żadnej presji, że musisz coś osiągnąć. Po prostu rób to, co ci sprawia przyjemność i nie przejmuj się tym, co powiedzą inni. Z książki można wyciągnąć wiele cytatów, które będą nam przypominać, że warto być twórczym. Moje ulubione: ,,Dobry plan wykonany natychmiast jest lepszy niż idealny plan wykonany 10 minut później". ,,Walcz o swoje ograniczenia, a uda ci się je zachować".
Link do opinii
Avatar użytkownika - megami91
megami91
Przeczytane:2016-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Nie spodziewałam się wiele po tej książce. Bo czy można nauczyć się kreatywności? Autorka poradnika w zasadzie nie uczy JAK BYĆ kreatywnym, tylko by JAKĄŚ kreatywność wykorzystać. Pomysłów nie było wiele, ale na plus są osobiste przeżycia autorki. Nie udało ci się do tej pory wydać książki? Nic nie szkodzi! Nie od razu Rzym zbudowano, a Elizabeth Gilbert nie od razu napisała "Jedz, módl się, kochaj". Swoją drogą autorka nazbyt natrętnie chwali się sukcesem wyżej wymienionej powieści. Ale jestem w stanie ją zrozumieć, gdybym sama miała na swoim koncie bestseller (pewnie nie pyszniłabym się tym), ale na pewno byłabym wniebowzięta. Książkę czyta się szybciutko, podnosi na duchu i przy okazji umila czas :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - wordila
wordila
Przeczytane:2015-12-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 2015,
Inne książki autora
Koloruj według numerów
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Koloruj według numerów

Wyjątkowa książka do kolorowania pełna geometrycznych kształtów, wzorów, porad, wskazówek, podnoszących umiejętności na wyższy poziom...

Botanika duszy
Elizabeth Gilbert0
Okładka ksiązki - Botanika duszy

Filadelfijska zima 1800 roku z nowym stuleciem wita na świecie Almę Whittaker. Ojcem jest odkrywca, matka dorównuje wiedzą przyrodniczą najtęższym męskim...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na tej samej ziemi
Katarzyna Kielecka;
Na tej samej ziemi
Usta mordercy
Artur Kawka, Monika Wysocka
Usta mordercy
Cyrkówka Marianna
Anna Fryczkowska;
Cyrkówka Marianna
Na Podlasiu. Antonia
Agnieszka Panasiuk;
Na Podlasiu. Antonia
Spowiedź doktora Mengele
Christopher Macht
Spowiedź doktora Mengele
Nawiść
Autor Nieznany (I)
Nawiść
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Przemysław Hytroś
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Pokaż wszystkie recenzje