Wielkość codzienna

Codziennie dokonujemy wyborów - naucz się robić to tak, aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.

Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć - przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość, mniej spektakularna, lecz dostępna każdemu i bardzo ważna - wielkość codzienna. To właśnie ona, wypływając z ponadczasowych zasad, umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.

W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w ,,Reader's Digest" z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya, autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my, opatrzone refleksjami i celnymi cytatami, zmotywują nas do tego, abyśmy starali się być wielcy na co dzień.

Czasopismo ,,Reader's Digest" ukazuje się w 50 krajach, w 21 językach, i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne, ciekawe reportaże, a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.

Informacje dodatkowe o Wielkość codzienna:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2017-10-10
ISBN: 9788380620803
Tytuł oryginału: Everyday Greatness

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Wielkość codzienna

Dodaj cytat

Wielkość codzienna - opinie o książce

3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom
Stephen R. Covey0
Okładka ksiązki - 3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom

3. Rozwiązanie przedstawia przełomowe podejście do rozstrzygania konfliktów i kreatywnego radzenia sobie z problemami zawodowymi, społecznymi i...

7 nawyków szczęśliwej rodziny
Stephen R. Covey0
Okładka ksiązki - 7 nawyków szczęśliwej rodziny

Autor poradnika pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielkopokoleniową rodzinę - jak ją wzmacniać, by oparła się destrukcyjnym...

Nawiedzone kolonie
Rafał Witek