Wilczy Legion

Najlepszym kłamstwem jest to, które ociera się o prawdę.

Historia facetów, jakimi chcielibyście być i jakich... chciałybyście mieć. Z pociętymi przez szable barkami i szramami od kul, przypominają watahę obliźnionych wilków. Doświadczonych, posiwiałych i śmiertelnie niebezpiecznych.

Major Krohne - jeden ze stada, łowca i bezwzględny zabójca - wie, że jego życie to ślizg po ostrzu brzytwy. Choć jest pupilem Marszałka i najlepszym z najlepszych. Bondem z przedwojennym sznytem.

Mamy rok 1937. Wojna wisi w powietrzu. Arsenał broni totalnej zagłady wzbogaciła nowa technologia, oparta na odkryciu, że elektryczność to nie tylko nie jedyny, ale nawet nie najważniejszy rodzaj energii.

Informacje dodatkowe o Wilczy Legion:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2009-10-09

Kup książkę Wilczy Legion

Wilczy Legion - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-02-21, Ocena: 5, Przeczytałam, fantastyka, SF, sensacja, thriller,
Krohne nie śpieszy się do awansu. Jako człowiek czynu nie chce on wylądować za biurkiem. Niestety nad Polską w czasach alternatywnych źle się dzieje. Państwo szykuje się do wojny nie tylko z Niemcami, ale i Rosją. Państwa te mają do dyspozycji energie odyczną, która służy do dobrych i złych celów. Wszystko tutaj dzieje się w nutka tajemnicy, gdzie działają tajemnicze siły.
Avatar użytkownika - iwan
iwan
Przeczytane:2012-05-06, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Chorągiew Michała Archanioła
Przechrzta Adam0
Okładka ksiązki - Chorągiew Michała Archanioła

Wojna polsko-ruska pod flagą archanielską Tajne operacje sił specjalnych. Afgańcy. Terroryści. Rosyjska mafia. Walka na śmierć i życie. Braterstwo broni...