Windows 2000. Czarna księga administratora

Czarna księga administratora Windows 2000 zawiera informacje potrzebne w codziennej pracy podczas instalowania, zarządzania i ochrony sieci Windows 2000. Autorzy napisali książkę zawierającą gotowe rozwiązania. Książkę -- dogłębnie wyjaśniającą zadania administratora Windows 2000. Podręcznik ten zawiera wszystko co niezbędne, by sieć oparta na Windows 2000 działała płynnie i niezawodnie. Ta książka pomoże Ci: Zrozumieć różnice pomiędzy Windows 2000 a poprzednimi wersjami Windows. Poznać Active Directory w Windows 2000. Przejść z Windows NT do Windows 2000. Instalować i konfigurować serwer Windows 2000. Zarządzać systemami plików. Konfigurować protokoły i usługi sieciowe Windows 2000. Korzystać z nowych narzędzi administracyjnych, dostępnych w Windows 2000. Zoptymalizować wydajność serwera Windows 2000. Ochroniać system Windows 2000. Wykorzystać IntelliMirror. Automatyzować powtarzające się czynności administracyjne. Dołączona do książki płytka CD-ROM zawiera narzędzia, które możesz w całości wykorzystać. Niniejsza seria zapewnia natychmiastowe rozwiązania i dogłębną analizę zagadnień programistycznych i administracyjnych. Są zaprojektowane tak, by były pomocne w rozwiązywaniu problemów i stanowiły przewodniki w wykonywaniu konkretnych zadań, szczególnie tych, które w innych książkach nie zostały zbyt dobrze udokumentowane. W książce znajdziesz: informacje o elementach Windows 2000; szczegółowe procedury zarządzania systemem Windows 2000; ilustracje, tabele, uwagi oraz rady na temat konfiguracji Windows 2000. Książka powstała z myślą o: administratorach przechodzących do Windows 2000; nowicjuszy w Windows 2000; każdego, kto chce zdobyć doświadczenia z Windows 2000.

Informacje dodatkowe o Windows 2000. Czarna księga administratora:

Wydawnictwo: Helion