Wojna królów

Tom 3 cyklu X-Men: Mordercza geneza

Wielki finał sagi o X-Men i wojnie kosmicznych imperiów! Okrutny i żądny władzy mutant Gabriel Summers urósł w siłę jako cesarz Imperium Shi'ar - największej militarnej potęgi we Wszechświecie. Jego brutalne rządy zdestabilizowały sytuację polityczną w galaktyce i doprowadziły do wybuchu wojny domowej, z której ledwo uszli z życiem zbuntowani X-Men. Powstrzymać go może już tylko Imperium Kree, w którym władzę właśnie przejął królewski ród Inhumans. Jak zakończy się to starcie najpotężniejszych kosmicznych imperiów? Kto obejmie rządy we Wszechświecie?

Informacje dodatkowe o Wojna królów:

Tytuł oryginału: War of Kings
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Ilustracje:Paul Pelletier, Wellinton Alves, Bong Dazo i inni

Kup książkę Wojna królów

Wojna królów - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-09-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

KOSMICZNA WOJNA DOMOWA

„Wojna królów” to event, który łączy w sobie dwa przeciwstawne bieguny świata Marvela. Pierwszy z nich jest tym kosmicznym, pozostającym bardziej na uboczu i najczęściej bez wpływu na główny nurt. Drugi to nic innego, jak skupienie się na typowych bohaterach wydawnictwa i ich losach. Twórcom tego wydarzenia udało się to wszystko połączyć w jedną sympatyczna opowieść. Nie tak znakomitą, jak np. podobna jej klimatem „Nieskończoność”, ale nadal wartą uwagi i dostarczającą dobrej rozrywki wszystkim miłośnikom fantastyki i superhero.

Gabriel Sumers, niegdyś więzień Imperium Shi’ar, a teraz jego cesarz, rządzi brutalną siłą. Jego działania doprowadzają do wielkiej wojny domowej, która ogarnia kosmos. Pokój w galaktyce i niezliczone życia są zagrożone, X-Men co prawda przetrwali ostatnie wydarzenia, ale sami nie dadzą sobie rady z tym, co się dzieje. Tylko znajdujące się pod rządami Inhumans Imperium Kree może coś zdziałać, ale czy mu się to uda? Jaki będzie wynik wojny królów? I kto zostanie władcą marvelowskiego kosmosu?

Scooby Doo superkomiks
Dan Abnett0
Okładka ksiązki - Scooby Doo superkomiks

...

Zdradziecki generał
Dan Abnett0
Okładka ksiązki - Zdradziecki generał

Wybawiciel... czy zabójca? W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu....

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;