Wrogowie

Lata temu Stone Reeves i ja byliśmy sąsiadami. W szóstej klasie zaczęłam go nienawidzić. Przystojny i charyzmatyczny chłopak wyrósł na lokalnego boga futbolu, podczas gdy mnie i moją rodzinę mieszkańcy miasteczka przestali zauważać.
Jego dostrzegli łowcy talentów z NFL, a ja podjęłam najgorszą możliwą decyzję. Teraz siedzę w Teksasie i próbuję poskładać swoje życie do kupy. Ale Stone też tu jest. On jest dosłownie wszędzie. Nieważne, że mój świat znów wywrócił się do góry nogami. Nieważne, że Stone próbuje mnie pocieszyć. Nieważne, że cały kraj oszalał na jego punkcie. Ten człowiek na zawsze pozostanie moim największym wrogiem.

Informacje dodatkowe o Wrogowie :

Wrogowie - opinie o książce

Avatar użytkownika - pola84
pola84
Przeczytane:2021-07-11,

Przeczytałam ostatnio książkę Tijan "Wrogowie" i szczerze miałam obawy co do niej. Inna pozycja autorki średnio przypadła mi do gustu, ale ja zawsze daję drugą szansę. No i w tym przypadku nie żałuję.

Dusty przybywa do małego miasteczka w Teksasie, by w końcu spełniać swoje marzenia. Biologia morska jest jej targetem i ma zamiar skończyć te studia bez względu na wszystko. W końcu tego chciała jej mama. Jedynym minusem przybycia w te strony jest Stone Reeves… Lokalna gwiazda futbolu amerykańskiego, który kiedyś był jej przyjacielem. W okrutnych okolicznościach los znów ich ze sobą styka. Co z tego wyniknie?

Książka spodobała mi się praktycznie od pierwszych stron. Na początku mamy wątek hate and love, który dobrze opisany dodaje pikanterii fabule. Autorka świetnie sobie tutaj poradziła budując napięcie między bohaterami. Oczywiście nie obyło się bez kłopotów i dram, ale wszystko prowadzi do fajnego finału. Jest to literatura młodzieżowa, ale w dobrym wydaniu. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Strasznie się wciągnęłam w problemy Dusty. Byłam ciekawa co się dalej wydarzy i książka absolutnie mnie nie zawiodła. Historia jest świetna, a autorka ma naprawdę lekkie pióro. Myślę że teraz z mniejszą obawą będę sięgała po książki tej pisarki. Bo jednak potrafi trafić idealnie w mój gust. Polecam z czystym sercem.

Po tylu pochlebnych opiniach spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego, a dostałam po prostu książkę dobrą. Historia zapowiadała się ciekawie, ale styl autorki nie jest dla mnie. Chociaż i tak ta książka była lepsza od tej, którą czytałam jako pierwszą.

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2021-12-31, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 książki 2021, Mam,
Carter Reed. Tom 2
Tijan0
Okładka ksiązki - Carter Reed. Tom 2

Na prawdziwą walkę gotów jest tylko ten, kto ma dla kogo zwyciężyć Carter zrobił już swoje w mafii. Teraz chciałby zostawić tę część życia daleko za sobą...

Damaged
Tijan0
Okładka ksiązki - Damaged

Komu tym razem uda się wyjść cało, a kto się złamie? Kontynuacja pełnej zwrotów akcji serii Insiders autorstwa Tijan. Bailey nie jest już osobą...