Wszystko będzie dobrze

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2020-08-18
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66573-10-9
Liczba stron: 272

Ocena: 4 (1 głosów)

Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia - jak jej się wydaje - wymarzonego księcia z bajki.

Jest pierwszy dzień Nowego Roku. Skatowana przez męża Arleta trafia do szpitala. Mimo że rany goją się szybko, dziewczyna zmaga się z niepewnością i strachem. Szczęśliwie los stawia na jej drodze silne i mądre kobiety, dzięki którym krok po kroku odnajduje prawdziwą siebie i przekonuje się, że życie pisze dla niej całkiem nowy scenariusz.
Wszystko będzie dobrze to poruszająca opowieść o mocy nadziei, kobiecej przyjaźni i… Rudziku, odnalezionym kocie. Wszystko będzie dobrze. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Wszystko będzie dobrze

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - zosiacz
zosiacz
Przeczytane:2020-09-18, Ocena: 4, Przeczytałam,
Co jest w życiu najważniejsze? Pieniądze? Małżeństwo? Dobra praca? Uroda? Otóż nie. Wszystko, co zostało tu wymienione, jest ważne, ale najważniejsza jest przyjaźń. Bez prawdziwej przyjaźni, bez człowieka, który pomoże w najczarniejszej godzinie, nawet najbardziej bajeczne życie może się zamienić w piekło. Arleta i Honorata wychowały się w sierocińcu. Były dwiema małymi, zastraszonymi dziewczynkami, gdy zrozumiały, że mają tylko siebie. Postanowiły, że zawsze będą się wspierały i ta decyzja zaważyła na ich dalszym życiu. Arletka wyszła za mąż, ale jej małżeństwo okazało się przekleństwem. Książę z bajki nie tylko nie miał w sobie nic z rycerza, ale okazał się zwykłym draniem i sadystą. Gdy skatowana w noc sylwestrową trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii, podjęła decyzję, że musi stawić czoła swoim demonom. Ale od decyzji do realizacji daleka droga. Bez wsparcia wiernej przyjaciółki nic by się nie udało. Honoratka, dziewczyna o złotym sercu i szalonych pomysłach, zawsze pomagała ludziom. Nie potrafiła przejść obojętnie obok cudzego nieszczęścia, smutku, samotności. Jej szczerość i oddanie, życzliwość wobec starszych osób, przyniosło nieoczekiwane skutki. Los wynagrodził Honoratę za jej dobroć. A dzięki tej nagrodzie mogła pomagać innym. Przygody dwóch młodych kobiet to opowieść o trudach życia, które czasami bezlitośnie spycha nas na dno. To analiza ludzkiej ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Wszystko będzie dobrze

Inne książki autora
Na koniec świata
Ewa Maja Maćkowiak0
Okładka ksiązki - Na koniec świata

Gdzie jest koniec świata? I czy warto go szukać? Prawie trzydziestoletnia Barbara stoi na życiowym rozdrożu. Niewierny narzeczony zmusza kobietę do podjęcia...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na tej samej ziemi
Katarzyna Kielecka;
Na tej samej ziemi
Usta mordercy
Artur Kawka, Monika Wysocka
Usta mordercy
Cyrkówka Marianna
Anna Fryczkowska;
Cyrkówka Marianna
Na Podlasiu. Antonia
Agnieszka Panasiuk;
Na Podlasiu. Antonia
Spowiedź doktora Mengele
Christopher Macht
Spowiedź doktora Mengele
Nawiść
Autor Nieznany (I)
Nawiść
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Przemysław Hytroś
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Pokaż wszystkie recenzje