Wszystko będzie dobrze

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2020-08-18
ISBN: 978-83-66573-10-9

Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia - jak jej się wydaje - wymarzonego księcia z bajki.

Jest pierwszy dzień Nowego Roku. Skatowana przez męża Arleta trafia do szpitala. Mimo że rany goją się szybko, dziewczyna zmaga się z niepewnością i strachem. Szczęśliwie los stawia na jej drodze silne i mądre kobiety, dzięki którym krok po kroku odnajduje prawdziwą siebie i przekonuje się, że życie pisze dla niej całkiem nowy scenariusz.
Wszystko będzie dobrze to poruszająca opowieść o mocy nadziei, kobiecej przyjaźni i… Rudziku, odnalezionym kocie. Wszystko będzie dobrze. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Tagi: obyczajowe

Przeczytane:2021-06-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 2021,
Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2020-09-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Wszystko będzie dobrze , tak jak pisze autorka . Nic nie dzieje się bez przyczyny w naszym życiu. Warto poznać historię dwóch głównych bohaterek i sprawdzić co przyniesie im Los.

Na koniec świata
Ewa Maja Maćkowiak0
Okładka ksiązki - Na koniec świata

Gdzie jest koniec świata? I czy warto go szukać? Prawie trzydziestoletnia Barbara stoi na życiowym rozdrożu. Niewierny narzeczony zmusza kobietę do podjęcia...

Dom marionetek
Natasza Socha