Wybieram siebie, wybieram ciebie

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-09-08
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381956437
Liczba stron: 384

Ocena: 4.33 (3 głosów)

Dwoje obcych ludzi w całkowicie obcym miejscu, każde pozornie szukające czegoś innego. Czy właśnie tam, na końcu świata, znajdą wreszcie swoje miejsce?

Małe miasteczko w okolicach norweskiego Bergen. Niczym koniec świata. Dla jednych wymarzony eden, dla innych miejsce ucieczki, ale dla wszystkich, przynajmniej w zamierzeniu, nowy początek. Sara całe swoje dorosłe życie poświęciła dla innych. Teraz chce zacząć od nowa, po swojemu, tylko do końca nie wie, co to ,,po swojemu" miałoby znaczyć.

Jedno wie na pewno, nie potrzebuje nikogo innego, przynajmniej dopóki nie odnajdzie siebie. Maks spełnił swoje marzenie o małym domku na końcu świata. Tylko jest jedno ale, to marzenie nie zakładało, że będzie w tym raju sam. Przypadkiem drogi tych dwojga się przecinają.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Wybieram siebie, wybieram ciebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Wybieram siebie, wybieram ciebie

Inne książki autora
Miłość to wszystko, co jest
Tomasz Kieres0
Okładka ksiązki - Miłość to wszystko, co jest

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką...

Nasz kawałek świata
Tomasz Kieres0
Okładka ksiązki - Nasz kawałek świata

Dla mnie odwrotu już nie było. Obiecałem, że będę czekał i czekałem. Tylko tam gdzie była ona, był nasz kawałek świata. Kuba uważa, że wszystko w...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy