Wychowuj po trochu. Wymagaj więcej, rób mniej!

Klucz do zrównoważonego wychowania jest w rękach rodziców!

Wychowanie dziecka to bezdyskusyjnie poważne wyzwanie - niemal codziennie podejmujesz decyzje i dokonujesz wyborów. Własne doświadczenia z dorastania i rodzinne tradycje mogą być pomocne, ale również obciążające. Rozliczne teorie wychowawcze, panujące tendencje i mody mogą przytępić instynkt rodzicielski i w efekcie zaprowadzić na manowce.

Emma Jenner, wykształcona i doświadczona konsultantka, stawia na zdrowy rozsądek. Sprzyja on wychowaniu dziecka na samodzielnego, akceptującego siebie i wartościowego człowieka, a rodziców chroni przed popadaniem z jednej skrajności w drugą lub bezowocnym wydatkowaniem energii.

Książka "Wychowuj po trochu" jest niezwykle cennym zbiorem praktycznych porad, wskazówek, zaleceń oraz instrukcji dotyczących snu, jedzenia, wypoczynku, zabawy, zachowania dziecka, za którymi stoi własne wieloletnie doświadczenie autorki jako specjalistki w kwestiach wychowawczych. Emma Jenner daje rodzicom do ręki konkretne narzędzia. Są to zarówno szczegółowe techniki przydatne w najrozmaitszych codziennych sytuacjach, jak i zrównoważone metody, dzięki którym można ustalić konkretną przyczynę danego problemu i zastosować właściwe rozwiązanie. Sprzyjają one także utrzymywaniu porozumienia i dobrego kontaktu z dzieckiem.

Informacje dodatkowe o Wychowuj po trochu. Wymagaj więcej, rób mniej!:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2014-11-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-785-4

Kup książkę Wychowuj po trochu. Wymagaj więcej, rób mniej!

Wychowuj po trochu. Wymagaj więcej, rób mniej! - opinie o książce