Wykreślone imię

Wdowiec samotnie wychowujący córkę i syna poznaje rozwódkę, która ma dwoje własnych dzieci. Próbują stworzyć zgodną rodzinę, co nie jest łatwe. Sama myśl o czwórce kłótliwych dzieciaków w jednym domu wywołuje dreszcze.Pewnego dnia ojciec otrzymuje tajemnicze zaproszenie do posiadłości nad jeziorem. Ani dzieci, ani dorośli nie wiedzą, co ich tam czeka? Powoli odkrywają mroczne tajemnice opuszczonego domu. Dlaczego w książkach ktoś wykreślił imiona bohaterów? Czemu kukły znalezione w pudle z napisem: "Dalila i jej trutnie" mają wydłubane oczy? Jakim cudem przemieszczają się, kiedy ludzie nie patrzą? Skąd wzięła się lalka, która oplata wszystko włosami? Na co czyhają wampiruszki? I kim są Lis i Alicja?

Bohaterowie szukają odpowiedzi na te pytania. Muszą poznać reguły potwornej gry, w której rzeczywistość miesza się z iluzją. Czy zdają sobie sprawę, jaką cenę zapłacą za swoją ciekawość?

Informacje dodatkowe o Wykreślone imię:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: b.d

Kup książkę Wykreślone imię

Wykreślone imię - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-01-25, Mam,
Trzyma w napięciu od początku do końca! Gorąco polecam!
Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2009-10-05,
Niezły horror psychologiczny, niekoniecznie dla dorosłych. Trochę przypomina baśń. Akcja nie jest zbyt wartka, ale dla wielbicieli prozy pełnej klimatu i mrocznych tematów - gratka.
Avatar użytkownika - karolina128
Przeczytane:2017-03-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytane w 2017,
Moce nadprzyrodzone
Rhiannon Lassiter 0
Okładka ksiązki - Moce nadprzyrodzone

Kiedy czegoś nie rozumiemy, próbujemy przypisać to istnieniu sił nadprzyrodzonych lub zdolności parapsychicznych. W książce tej można przeczytać o cudach...