Wyznania buntowniczki

Dzieciństwo Lucky Santangelo nie było łatwe. Gdy miała pięć lat, znalazła w basenie zwłoki swej zamordowanej matki. Od tego czasu Gino, jej apodyktyczny ojciec, potężny biznesmen o złowrogiej reputacji, stara się całkowicie kontrolować życie swoich dzieci. Dla ich bezpieczeństwa.

Jednak Lucky jest dzika i nieokiełznana! Raz po raz pakuje się w kłopoty. Kiedy znowu wyrzucają ją ze szkoły po tym, jak przyłapano ją z chłopakiem w łóżku, postanawia wyrwać się z więzienia. Ma już przecież piętnaście lat i nie musi wracać do szkoły. Teraz sama będzie decydować, co robić, z kim i kiedy.

Wystarczy telefon do najlepszej przyjaciółki, żeby rozpocząć przygodę życia. Dwie nastolatki wyruszają z USA do Europy w poszukiwaniu przygody, dobrej zabawy i chłopaków. To będzie podróż, która na zawsze odmieni ich życie. W ślad za nimi wyruszają ich ojcowie, dwaj bogaci, samotni mężczyźni.

Informacje dodatkowe o Wyznania buntowniczki:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2014-06-25

Kup książkę Wyznania buntowniczki

Wyznania buntowniczki - opinie o książce

Z tą książką mam wielki problem. Z jednej strony przeczytałam w kilka chwil a z drugiej nie potrafię jej rozgryźć. Historia 16-letniej Lucky jest pełna zakrętów, wzlotów i upadków. Wydaję mi się, że cierpi też na jakieś zaburzenie lub rozdwojenie jaźni. Raz kogoś kocha do szaleństwa by po minucie już tej osoby nienawidzić z całego serca.

Mimo swojego młodego wieku chce wszystkim pokazać jaka jest dorosła. Nie interesuję się szkołą tylko chłopakami. Gorszą częścią tej historii jest to, że zachowuję się wulgarnie i niestosowanie co do swojego wieku. Liczą sie dla niej doznania seksualne których znajdziemy w powieści całe mnóstwo. Tak naprawdę książka opiera się tylko na seksie. Troche to niesmaczne gdy tak młoda osoba a tak na serio jeszcze dziecko(poznajemy bohaterkę gdy ma bodajże 14 lat) myśli tylko o tym co zrobi z nią kolejny nieznajomy chłopak.

Nie umiem zrozumieć tej historii. Autorka miała jakiś plan na tę powieść ale nie udało się jej stworzyć niczego dobrego. Chyba, że nazwiemy to pornolem na nastolatków. Nie polecam. Dla mnie to zmarnowany czas i pieniądzę

Bożyszcze tłumów
Jackie Collins0
Okładka ksiązki - Bożyszcze tłumów

Nikt nie zna świata amerykańskich gwiazd filmu, estrady i mody tak dobrze, jak Jackie Collins. I nikt nie potrafi opowiadać o nich z równie brutalną...

Lady Boss
Jackie Collins0
Okładka ksiązki - Lady Boss

Kolejny bestseller Jackie Collins, autorki m.in. słynnej powieści "Szanse", opowiada o dalszych losach niezwykłej Lucky Santangelo, która tym razem...

Forget Me Not
Julie Soto