Wzgórze miłości

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-08-11
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381777025
Liczba stron: 480
Język oryginału: polski

Ocena: 4 (1 głosów)

We Wzgórzu miłości wracamy do losów głównych bohaterów Klejnotów miłości.

Eliza przyjmuje od Maxa pierścionek zaręczynowy, ofiarowany jej w Le Jardin de la Cathédrale w Troyes...

Pełen czułych gestów powrót do Polski wydłuża się, a kiedy narzeczeni wreszcie docierają do rodzinnego Parchowa, Max ponawia oświadczyny. Wkrótce Eliza rozpoczyna pierwszą w życiu pracę, a Max zwierza się jej ze swojej wojennej tajemnicy. Sprawa zrabowanych klejnotów z wiśniowego kuferka wciąż przebija się jednak na pierwszy plan. Klimat przesłuchań przez policję w Gdańsku sprawia, że Max przeistacza się w detektywa.

Tajemnicza korespondencja, podróże po Europie, pętla zaciskająca się wokół rabusiów klejnotów... tempo akcji przyspiesza.

Jak sensacyjne wydarzenia wpłyną na uczucia, które połączyły Elizę i Maxa?

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Wzgórze miłości

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Wzgórze miłości

,,Wzgórze miłości" to drugi tom z cyklu ,,Klejnoty miłości". Zacznijmy od okładki, która jest przepiękna i to kolejna książka po którą sięgnęłam przede wszystkim ze względu właśnie na nią! Zresztą z ,,Klejnotami miłości", czyli pierwszym tomem było identycznie. 

Pani Roma ma bardzo specyficzny styl pisania, który zapewne nie przemówi do każdego. Używa pięknego słownictwa - niezwykle opisowego i barwnego, przez co opisy znajdujące się w książce są znacznie przydługie. Jednak fabuła potrafi wiele wynagrodzić. WIdać, że została ona dobrze przemyślana i dopracowana. Teoretycznie jest to romans, jednak prym wiedzie tutaj śledztwo i tajemnice. W porównaniu z pierwszym tomem zdecydowanie więcej się dzieje, a akcja potrafi wciągnąć czytelnika. Jednak muszę przyznać, że czegoś mi tutaj zabrakło. Bohaterowie zostali bardzo dobrze nakreśleni i tak naprawdę nie sposób ich nie lubić. Możemy zdecydowanie lepiej ich poznać i wczuć się w ich sytuację. Stajemy się świadkami miłości pomiędzy Maxem i Elizą, którzy wracają w rodzinne strony i problemów z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. 

 


Bardzo dobra książka na coraz to zimniejsze wieczory. Pozwoli Wam oderwać się od rzeczywistości i wyruszyć w podróż pełną miłości, ale i tajemnic ze śledztwem w sprawie zaginięcia klejnotów na czele. 

 

Link do opinii
Inne książki autora
Amulet
Roma J. Fiszer0
Okładka ksiązki - Amulet

Euforię od katastrofy czasami dzieli tylko jeden krok... Co zrobić, gdy zapatrzenie kobiety w ukochanego nie pozwoli jej zawczasu dostrzec, że lina, która...

Sezon na szczęście
Roma J. Fiszer0
Okładka ksiązki - Sezon na szczęście

Czasem wymarzone gwiazdki spadają z nieba. Warto się nimi dzielić, bo darowane szczęście wraca z nawiązką. Opowieść o trzech kobietach, które...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy