Z całego serca

Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Data wydania: 2019-06-26
ISBN: 978-83-65830-64-7

Miłość odbiera rozum. Potrafi wyciągnąć z ciebie to, co rozsądek i strach zwykle powstrzymują w ryzach. Bo miłość jest jednocześnie bezinteresowna i samolubna.

Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że się zakocham, wyruszę w podróż pełną przygód, będę ujeżdżać triceratopsa, śpiewać w barze i stracę dziewictwo, uznałabym, że jest niespełna rozumu.

Wszystko w moim życiu się zmieniło, kiedy spotkałam Beckhama.

To jego należy winić za moją lekkomyślność. Wspaniały, bystry i niewiarygodnie czarujący Beck wtargnął do mojego życia, zupełnie jakby musiał się upewnić, że już nigdy nie wezmę niczego za pewnik. Nauczył mnie, że nie ma czegoś takiego jak granice, że zasady są dla słabeuszy, a pocałunek powinien wydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Beck był jak zwrot akcji, którego zupełnie się nie spodziewałam. Dwa miesiące przed naszym spotkaniem śmierć pukała do moich drzwi. Niemal całkiem opuściła mnie nadzieja, gdy nagle dostałam od życia drugą szansę. Tym razem nie zamierzałam jej zmarnować.

Wyruszyliśmy w podróż, nie mając nic do stracenia i nie wiedząc, co wydarzy się jutro. Zakochaliśmy się młodzieńczą, nierozważną miłością. Taką miłością, która płonie jasnym płomieniem. Taką miłością, od której żadna mapa nie wskaże drogi powrotnej.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Z całego serca

Avatar użytkownika - pobarski
pobarski
Przeczytane:2019-08-20, Ocena: 5, Przeczytałem,
Książki dla młodzieży z reguły wpisują się w typowe schematy i pomimo starań autorów, coraz rzadziej zaskakują czytelników. W czerwcu nakładem Wydawnictwa Szósty Zmysł ukazała się powieść Z całego serca autorstwa R.S. Grey, która wyłamuje się z tych utartych wzorców. Z całego serca przedstawia historię Abby – z pozoru nastolatki takiej jak wszystkie. Z pozoru, bowiem Abby przez ostatnie lata liceum zamiast cieszyć się młodością, zamartwiała się, leżąc w szpitalnych salach i czekając na przeszczep. Jednak się udało, a jej serce – nowe serce – zabiło w piersi, dając szansę na całkiem nowe życie. Normalne, takie, jakim być powinno. Abby zawsze będzie wdzięczna rodzinie dawcy, którego serce otrzymała. Dziewczyna, która dostała nowe życie, ma jednak pewien plan, który pragnie zrealizować w sekrecie. I z tego właśnie powodu udaje się do… zakładu pogrzebowego, gdzie wybiera odpowiednią urnę. W tym smutnym miejscu spotyka osobę, która swoją energią i radością wręcz gorszy. Spotyka Becka. Starszy student o pięknych kasztanowych lokach zawróci w głowie dziewczynie. I sprawi, że zacznie ona inaczej patrzeć na świat. Dowcipny mężczyzna szybko staje się centralnym punktem w życiu Abby, która wciąż planuje zrealizować swój plan. Pragnie wyruszyć w podróż. Niespodziewanie przyłącza się do niej Beckham. A tego nie planowała ...

Opinie o książce - Z całego serca

Morsowanie