Z zimną krwią

Piąta część bestsellerowej serii o detektyw Erice Foster.

Kiedy Erika Foster otwiera zardzewiałą walizkę, znajduje w niej rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny i choć wiele już widziała w swojej karierze, to z podobnym widokiem ma do czynienia po raz pierwszy.

Dwa tygodnie wcześniej znaleziono identyczną walizkę z ciałem młodej kobiety. Co łączy dwa morderstwa? Kiedy Foster wraz z zespołem zaczynają śledztwo, szybko orientują się, że to przypadek seryjnego mordercy, który już zaplanował kolejny ruch i zawsze jest przed nimi o krok.

Gdy policjanci są co raz bliżej schwytania mordercy, Erika zostaje ofiarą brutalnego ataku. Zmuszona do odpoczynku w domu, nie zważa na pogróżki i za wszelką cenę chce wrócić do pracy.

Walizek przybywa, a na dodatek w śmiertelnym niebezpieczeństwie znalazły się bliźniaczki jednego z kolegów detektyw. Czy uda jej się je uratować zanim będzie za późno? Czas mija nieubłaganie szybko, a kiedy główny podejrzany zostaje namierzony, Foster odkrywa, że morderca nie działa w pojedynkę.

,,Wciągająca lektura - kiedy już zaczniesz, trudno ją odłożyć" - Rachel Abbott

,,Detektyw Erika Foster jest prawdopodobnie najlepszą kobiecą detektyw, jaką kiedykolwiek poznałam. Nie, czekajcie: najlepszą detektyw w ogóle! Erika powraca z wielkim hukiem!" - Sturdust Book Reviews

,,Olśniewająca wspaniała! Na okładce książki powinna być informacja, że kiedy zaczniesz, to nie odłożysz, póki nie skończysz!" - The Quiet Knitter

Informacje dodatkowe o Z zimną krwią:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-03-20
Tytuł oryginału: Cold Blood

Tagi: bóg Thrillery i suspens

Kup książkę Z zimną krwią

Z zimną krwią - opinie o książce

W kilku walizkach znaleziono rozczłonkowane ludzkie ciała. Śledczy otrzymują też list od morderców. Doskonała geneza rodzącego się instynktu mordercy i chora miłość. Polecam.

Avatar użytkownika - lady_foe
lady_foe
Przeczytane:2019-09-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2019,
Mroczna toń
Robert Bryndza0
Okładka ksiązki - Mroczna toń

Wrzucone do wody ciało natychmiast zaczęło opadać na dno. Miała tam leżeć w spokoju jeszcze przez wiele lat, ale nad nią, na lądzie, rozpoczął się właśnie...

Nocny stalker
Robert Bryndza0
Okładka ksiązki -  Nocny stalker

Jeśli on cię obserwuje, jesteś już martwy… Pod koniec parnego lata detektyw Erika Foster zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Ofiarę znaleziono...