Za wszelką cenę

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2014-05-06
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788376723006
Liczba stron: 224

Ocena: 4 (2 głosów)

Babcia Julii miała swoje tajemnice, o których nie wiedziała nawet jej najbliższa rodzina. Odeszła od męża, wyjechała za granicę. Po śmierci zostawiła wnuczce dom we Włoszech. Teraz Julia, błądząc po rzymskich uliczkach i wypatrując czarnego, magicznego kota, stara się dowiedzieć, kim tak naprawdę była Caterina. Pomaga jej w tym pracująca w pizzerii Bentornata, z którą ciężko się zaprzyjaźnić, i przewodnik po Wiecznym Mieście - Marco.Próbując zrozumieć wybory życiowe babci, Julia zaczyna dostrzegać jej cząstkę w sobie samej.

Powieść, dzięki której przeniesiesz się do pachnącej pesto, cytryną i oliwkami, nagrzanej południowym słońcem, skąpanej w słonej, morskiej wodzie Italii. To będzie udana wakacyjna podróż.

Kup książkę Za wszelką cenę

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Za wszelką cenę

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2017-08-02, Ocena: 3, Przeczytałam, Wyzwanie 2017 - 52 książki,

Spodziewałam się bardziej wciągającej historii. Julia dowiaduje się, że jej babcia artystka wyjechała przed laty z Polski, aby podrózować jachtem i malowac obrazy. I choc mamy tutaj też podwójne morderstwo, to pozostaje niedosyt.

Link do opinii
Studentka matematyki Julia wyjeżdża na wakacje do Włoch. Jednak to nie ma być zwyczajna przerwa od nauki - dziewczyna włóczy się po ulicach Rzymu i jego okolicach próbując odkryć tajemnice swojej babci, która zostawiła jej dom za granicą. Dowiaduje się niesamowitych rzeczy o okrytej legendami Caterinie, a tym samym również o sobie samej... Pomaga jej sympatyczna Margerita i Franco, obdarzony urokiem osobistym Marco, problematyczna, nerwowa Bentornata i jej chłopak Antonio. "Za wszelką cenę" to opowieść zabawna i zaskakująca, przenosząca do krainy o smaku pomidorów, pizzy i oregano.
Link do opinii
Inne książki autora
Hodowla
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Hodowla

W porządnej szkole wszystko jest pod kontrolą. Uczą się w niej tylko ładni, grzeczni i wzorowi. Nie ma tam miejsca na myślenie, a czarne zawsze jest białe...

Bajdy Bajbary
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Bajdy Bajbary

Mam na imię Barbara, ale wszyscy w szkole nazywają mnie Bajbarą, i to nie dlatego, że piszę bajki, ale dlatego, że notorycznie kłamię. Kłamstwo to jedyne...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje