Żabek i Ropuch. Przez cały rok

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-02-18
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788308060889
Liczba stron: 64

Ocena: 0 (0 głosów)

Trzecia część przygód Żabka i Ropucha w tłumaczeniu Wojciecha Manna

Zimą, wiosną, latem, jesienią - Żabek i Ropuch przyjaźnią się przez cały rok. Przed nami kolejne przygody bohaterów, których - możemy to już śmiało potwierdzić - pokochali mali czytelnicy również w Polsce. Książka zawiera pięć opowieści o rezolutnym Żabku i wrażliwcu Ropuchu. Każda z nich rozgrywa się w innej scenerii, wszystkie wywołują uśmiech i uczą spoglądania na świat z różnych punktów widzenia.

Książka otrzymała nagrodę Christopher Award (1977) i znalazła się na liście najlepszych książek dla dzieci przygotowanej specjalnie dla rodziców przez ,,The New York Times".

Autorem tłumaczenia wszystkich książek Arnolda Lobela z serii o Żabku i Ropuchu jest Wojciech Mann. Dwa poprzednie tomy serii to Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Żabek i Ropuch. Razem.

Kup książkę Żabek i Ropuch. Przez cały rok

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Żabek i Ropuch. Przez cały rok

Inne książki autora
Mysie bajeczki
Arnold Lobel0
Okładka ksiązki - Mysie bajeczki

Pokochaliście codzienne zmagania Żabka i Ropucha? Podobnym uczuciem zapałacie do Taty Myszy i gromadki jego synów. Przepełnione prostą życiową mądrością...

Żabek i Ropuch. Razem
Arnold Lobel0
Okładka ksiązki - Żabek i Ropuch. Razem

Żabek i Ropuch to najlepsi przyjaciele - wszystko robią razem. Kiedy Ropuch podziwia ogród Żabka, Żabek uczy go, jak powinno się sadzić kwiaty....

Zobacz wszystkie książki tego autora