Zacierając granice

„Dobrze” nie może trwać wiecznie. Musi w końcu nadejść ten dzień, kiedy całe twoje życie rozpieprzy się na setki kawałków niemożliwych do poskładania.

Ola, znudzona własnym życiem, wyrusza z chłopakiem w podróż, która nieoczekiwanie wszystko zmienia. Już podczas pierwszej nocy w Bieszczadach ktoś kradnie ich kampera… z nimi w środku! Para zostaje rozdzielona, a dziewczyna staje się zakładniczką grupy przemytników.

Jak Ola – dotąd biernie przyjmująca swój los – odnajdzie się w nowej sytuacji?

Czy będzie potrafiła wybrać między dwoma mężczyznami rozpalającymi jej zmysły?

I czy wszystko rzeczywiście jest takie, jak wydaje jej się na początku?Pełna zagadek, emocji i pożądania opowieść o życiu przestępczego półświatka na tle malowniczych Bieszczad.

Informacje dodatkowe o Zacierając granice:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-06-10

Tagi: romans obyczajowe Bieszczady kryminał

Kup książkę Zacierając granice

Zacierając granice - opinie o książce

Ostatnio zagłębiłam się w treść świetnej historii, która wciągnęła mnie już od samego początku i dostarczyła mi naprawdę wielu sprzecznych emocji. Początkowo akcja rozwija się powoli, jednak w pewnym momencie tempo tak przyśpiesza i tyle się dzieje, że aż oczy rozszerzałam ze zdziwienia, czasem niedowierzając.

To co spotkało bohaterkę mogłoby przydarzyć się każdemu, ale cały czas zadaję sobie pytanie, jak ja bym postąpiła na miejscu Oli i czy wy również zachowywalibyście się w ten sam sposób?

Konrad i Ola chcąc odmiany w swoim trochę nudnym kilkuletnim związku postanawiają wyjechać w Bieszczady, gdyż oboje są fanami podróżowania. Wypożyczają kamper i zaczynają swoją przygodę na łonie natury. Zasypiając po pierwszym dniu nie spodziewają się, że ich życie diametralnie się zmieni. W nocy ktoś kradnie ich samochód z nimi w środku. Chłopak znika w tajemniczych okolicznościach a dziewczyna staje się zakładniczką groźnej grupy przemytników aut. By ratować się z opresji i odzyskać wolność kobieta zgadza się pomóc przestępcom.

Co z takiej współpracy wyniknie? Czy dwaj mężczyźni, którzy staną na drodze Oli rozpalą jej zmysły i spowodują u niej wewnętrzną przemianę? Czy zakładniczka odnajdzie się w nowej sytuacji i będzie w stanie odróżnić prawdę od kłamstwa? Jaką drogę obierze?

Nie spodziewałam się, że aż tak pochłonie mnie ta powieść, iż nie byłam wstanie jej przerwać. Książkę odłożyłam na półkę i to drżącymi rękami, dopiero wtedy gdy dotarłam do finalnego zdania.

Zapewniam, że fabuła jest ciekawa, nietuzinkowa i naprawdę potrafi zaintrygować. Sytuacja w jakiej znalazła się bohaterka jest dosyć groźna, a decyzje jakie będzie zmuszona podjąć okażą się trudne i nieprzewidywalne.

Oprócz sensacji otrzymujemy pełny uniesień i mega namiętny romans, który rozpala zmysły oraz pobudza wyobraźnię. Momentami zazdrościłam Olce, ale zaraz cieszyłam się, że nie musiałam nigdy przeżywać takiej nerwówki, jakiej ona doświadczyła.

Podsumowując, uważam że autorka miała genialny pomysł, który doskonale wykorzystała, gdyż czytało mi się książkę szybko, a jej styl jest prosty i przystępny. Kreacja postaci zasługuje na uznanie. Jednym słowem polecam!

Diabeł nigdy nie prosi
Monika Kroczak0
Okładka ksiązki - Diabeł nigdy nie prosi

Ana porzuca swoje dotychczasowe ekstrawaganckie życie w Los Angeles i wyrusza na wędrówkę po górskim miasteczku. Naiwnie szuka tam dla siebie schronienia...

Transporterka
Monika Kroczak0
Okładka ksiązki - Transporterka

To nie jest klasyczny i bajeczny romans. To świat pełen brudu, bólu i przemocy, a każdy dzień to walka sił. I to nie tylko z wrogiem, ale i z samym sobą...

Forget Me Not
Julie Soto