Zadania do rozwiązania kl. 3

o Zbiór różnorodnych zadań z zakresu edukacji matematycznej, obejmujący m.in: ćwiczenia w liczeniu, rozwiązywanie zadań tekstowych związanych np. z obliczeniami kalendarzowymi, obliczeniami masy, rozwiązywanie zadań rozwijających logiczne myślenie

o Zadania wprowadzają dziecko w świat umiejętności i pojęć, które pozwolą mu zrozumieć i rozwiązywać sytuacje problemowe towarzyszące mu w życiu codziennym

o Ćwiczenia, które jednocześnie uczą i bawią, uzupełniają wiedzę i rozwijają umiejętności

o Niezależna pomoc dydaktyczna, z której dziecko może korzystać zarówno w szkole, jak i w domu

o Zadania zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Zadania trudniejsze i nietypowe są oznaczone specjalną ikoną

o Strony powtórzeniowe Sprawdź, co już umiesz dodatkowo utrwalają zdobytą wiedzę

Informacje dodatkowe o Zadania do rozwiązania kl. 3:

Wydawnictwo: inne