Zagadki obrazkowe. Ortografia. 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Ortografia to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową, uczą poprawnej pisowni, poszerzają zasób słownictwa, a dodatkowo stanowią świetną zabawę!

Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Zawarte w zagadkach informacje ćwiczą pamięć, uczą znajomości zasad ortograficznych, a także rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Ortografia sprawdzą się w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Nauka ortografii stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością!

W serii również:

Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 Zagadki obrazkowe Angielski 3-5 Zagadki obrazkowe Angielski 6-9 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 Zagadki obrazkowe Czytanie Koncentracja Pamięć 6-9

Informacje dodatkowe o Zagadki obrazkowe. Ortografia. 6-9 lat:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-09-28

Kup książkę Zagadki obrazkowe. Ortografia. 6-9 lat

Zagadki obrazkowe. Ortografia. 6-9 lat - opinie o książce

Pusty dom Sherlocka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pusty dom Sherlocka

W 1903 r. wydano opowiadanie „Pusty dom”, w którym Sherlock Holmes powraca na Baker Street 221B i wyjaśnia swojemu wiernemu przyjacielowi...

Małe Wu Wu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego. Książka + CD
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Małe Wu Wu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego. Książka + CD

Album to niezwykłe połączenie poezji ks. Jana Twardowskiego z muzyką skomponowaną przez członków zespołu Voo Voo. Fragmenty opowiadań, dowcipne rymowanki...