Zaginione Miasta. Przebłyski

Tom 7 cyklu Zaginione miasta

Harry Potter i Percy Jackson na pewno znają już Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!

„Przebłyski” to VII tom serii „Zaginione Miasta”.

Sophie nie wie, czemu – ani komu – wierzyć. W rozgrywce, w której bierze udział tak wielu graczy, największym błędem może być skupianie się na niewłaściwym zagrożeniu.

Ale kiedy Niewidziani udowadniają, że Sophie jest znacznie bardziej bezbronna, niż jej się wydawało, dociera do niej, że pora na zmianę zasad. Potężne zdolności nie zapewnią jej lepszej ochrony niż do tej pory. Aby stawić czoło bezwzględnym wrogom, Sophie musi nauczyć się walczyć.

Niestety trening sztuk walki nie jest w stanie pomóc przyjacielowi, który mierzy się z zupełnie innym niebezpieczeństwem – jedyne rozwiązanie łączy się z podjęciem wyjątkowego ryzyka. A takie rozproszenie uwagi może być właśnie tym, na co czekają wrogowie.

Sophie musi pozwolić, aby przeszłość i teraźniejszość zlały się ze sobą. Najbardziej niebezpiecznymi sekretami są zawsze te, które zostały wymazane.

Informacje dodatkowe o Zaginione Miasta. Przebłyski:

Przeczytane:2023-10-25, Ocena: 4, Przeczytałam,
Zaginione miasta. Nadpłomień
Shannon Messenger 0
Okładka ksiązki - Zaginione miasta. Nadpłomień

Sophie jest gotowa stanąć do walki. Jej zdolności nabierają coraz większej mocy, a jako że nieuchwytny Czarny Łabędź ignoruje prośby o pomoc, Sophie jest...

Strażniczka. Zaginione miasta
Shannon Messenger0
Okładka ksiązki - Strażniczka. Zaginione miasta

Poznaj Sophie Foster i tajemnice Zaginionych Miast. Czy zdołasz rozwiązać zagadki legendarnych światów i zrozumieć ich istotę? Czytanie ludzkich...