Zakupoholiczka za granicą

Tom 2 cyklu Becky Bloomwood

Rebecca Bloomwood wiedzie bajeczne życie. Pracuje w telewizji śniadaniowej jako specjalistka od racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Z powodzeniem realizuje swoje nowe życiowe motto „Kupuj jedynie to, czego naprawdę potrzebujesz”. Cóż, przynajmniej się stara… A jakby tego było mało, właśnie trafia jej się szansa przeprowadzki do Nowego Jorku.
Nowy Jork, Nowy Jork! Muzeum Sztuki Nowoczesnej! Muzeum Guggenheima! Opera Metropolitan! Becky ma szczerą chęć odwiedzić wszystkie te miejsca, ale najpierw… Grzechem byłoby nie rzucić okiem na inne słynne atrakcje. Na przykład Saks. I Bloomingdale’s. I Berneys. I jeden z tych fantastycznych domów towarowych, w których można dostać sukienkę z Prady za jedyne 10 dolarów! A może 100… Właściwie co to za różnica! Zakupoholiczka z radością wyjeżdża za granicę – w końcu sklepów w Wielkiej Brytanii jest zbyt mało!

Informacje dodatkowe o Zakupoholiczka za granicą:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2016-02-03
Tytuł oryginału: Shopaholic Abroad
Tłumaczenie: Katarzyna Różycka

Kup książkę Zakupoholiczka za granicą

Zakupoholiczka za granicą - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-06-22, 26 książek 2016, Mam, Przeczytane w 2016,
Seria książek z zakupoholiczką to moja ulubiona autorstwa Sophie Kinselli.Zakupoholiczka za granicą tez mnie bardzo rozśmieszyła i ucieszyła.Rebecka Bloomwood w dalszym ciągu pracuje w telewizji śniadaniowej,i doradza jak mądrze gospodarować pieniędzmi.Ale nikt nie wie ,że sama ma ogromne problemy z pieniędzmi.A właściwie z nadmiernym ich wydawaniem i rosnącymi długami.Książka jak wszystkie,tej autorki to lekkie i przyjemne książki,napisane z dużym poczuciem humoru.Becky Blomwood to bardzo sympatyczna dziewczyna.Czytając te książkę,chciałoby się mieć taką koleżankę i sąsiadkę jak Becky.Można się pośmiać i odprężyć ,ale i zastanowić...ile niepotrzebnych rzeczy czasem kupujemy,i zbyt swobodnie wydajemy pieniądze.
Avatar użytkownika - Zakladka
Zakladka
Przeczytane:2016-03-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Kolejna książka tej autorki wywiera na mnie tak pozytywnie. Nie dość, że zabawna to napisana łatwym i przystępnym stylem, przez co czyta się ją dość szybko mimo małej czcionki. Przejdźmy do fabuły. To ona jest jednym z tych czynników, które sprawiły, że całkowicie zatraciłam się w historii. Dowód? Czytałam ją w szkole, gdy moja klasa oglądała film. Do dziś nie wiem, o czym ten film był. Moja koleżanka z ławki miała za to dość ciekawy widok, widząc mnie co chwila wybuchająca tłumionym śmiechem. Tak, humor w tej książce odgrywa wielką rolę. Nie dość, że nie banalny to w dodatku naprawdę zapadający w pamięci. Na długo zapamiętam sytuacje, jakimi otaczana była Rebecca. A bohaterka? Genialna! A w szczególności mistrzowskie było to, jak tłumaczyła sobie zakup kolejnych nowych rzeczy. Jej charakter, bardzo przebojowy i nieprzewidywalny, nie raz dawał o sobie znać. Jednym słowem, książka genialna! Godna polecenia. Z chęcią widziałabym ją jaki film. Może kiedyś tak się stanie. Kto wie?
Pani mecenas ucieka
Kinsella Sophie0
Okładka ksiązki - Pani mecenas ucieka

Samantha jest prawniczką. Ma dwadzieścia dziewięć lat, iloraz inteligencji 158, wysokie szpilki i wszelkie szanse, by zostać wspólniczką w firmie...

Forget Me Not
Julie Soto