Zależna od mafii

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Romans

,,- Biorę ją pod zastaw - oznajmił, czyszcząc kastet z krwi".

Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność.

Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się Filip Vedetti i żąda spłaty długu. W ramach zapłaty zabiera Julię. Zaborczego syna mafii podnieca jej opór. Chce, żeby należała do niego. Kobieta wchodzi z nim w niebezpieczny układ: ma zbliżyć się do rosyjskiego miliardera, Nikolaja Aristowa.

Musi wykorzystać swoją umiejętność udawania kogoś, kim nie jest. Inaczej ktoś zginie. Wszystko zacznie się jednak jeszcze bardziej komplikować, gdy w grę wejdą uczucia.

Czy Julia będzie w stanie odsunąć na bok swoje zasady moralne i uwieść niebezpiecznego Rosjanina? Do czego zdoła się posunąć, żeby ocalić najbliższych?

Tagi: Romans z dreszczykiem

Kup książkę Zależna od mafii

Opinie o książce - Zależna od mafii

Avatar użytkownika - EroticBooksLover
EroticBooksLover
Przeczytane:2020-09-30, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

„Pamiętaj, że nie da się odejść z mafii i nie oglądać się za siebie.”

Julia Piotrowska, młoda architekta krajobrazu, na skutek bardzo złych decyzji swojego ojca, zostaje przywłaszczona sobie włoskiemu mafiozie Filipowi Vedetti, robiącemu swoje czarne interesy w Polsce. Z początku chce wykorzystać ją jako swoją zabawkę seksualną, obdarowując ją życiem w luksusie, bo dziewczyna działa na niego jak magnes, a i on ( mimo, że Julia stara mu się nie ulegać) działa na nią tak, że nogi miękną jej przy każdym nawet niewinnym dotyku.
Finalnie Filip ( na rozkaz swojego równie bezwzględnego ojca ) wykorzystuje Julię, jako przynętę na swojego wroga i przeciwnika -byłego boksera - Nikolaja Aristowa.
Chcąc uwolnić się od mafii i uratować rodzinę, dziewczyna musi zgodzić się na tą grę. Poznawszy Nikolaja już wie, że wpadła jak śliwka w kompot , bo ten duży mężczyzna swoim chłopięcym urokiem, uśmiechem i jak się okazuje złotym sercu , przyprawia ją - o szybsze bicie serca. Codziennie jest rozdarta między dwoma mężczyznami, tym bardziej , że Filip śledzi i słucha jej każdego kroku. Aristos ją zaurocza, a Vedetti wzbudza w niej pożądanie. Julia musi lawirować w świecie kłamstwa, by Rosjanin nie dowiedział się jakie zadanie ma tak na prawdę dziewczyna.
Czy Julii uda się wywiązać z powierzonego, pod przymusem jej zadania?
Z którym z nich w końcu pójdzie do łóżka ( trochę za długo na to czekałam ).
Czy dobry okaże się złym , a zły dobrym? Kto kłamie , kto gra, kto walczy ze swoimi uczuciami.
Wiadomo, że świat mafii jest bezlitosny i bezwzględny a jak potoczy się ta gra musicie przekonać się sami...,

Julia i Patryk to rodzeństwo, które nie ma łatwo. Winna sytuacja rodzinna. Mimo wszystko jakoś dają sobie radę. Po czterech latach więzienia na wolność wychodzi ich ojciec. Niestety nie jest dane zaznać im spokoju, bowiem już tego samego dnia na progu ich skromnego mieszkania staje nie kto inni jak sam Filip Vedetti. Znany biznesmen, który zna ciemną stronę życia, i który przyszedł wyrównać rachunki. Niestety ojciec nie ma jak ich spłacić, wobec czego Julia staje się zastawem. Młoda kobieta od początku intryguje syna mafii swoim ciętym językiem i zadziornością. Już wkrótce Filip wprowadza do życia plan zniszczenia rosyjskiego miliardera, Nikolaja Aristowa. Środkiem do osiągnięcia celu ma być Julia. Czy Filip dostanie to, czego chce? Czy Nikolaj jest niebezpieczny? Czy Julia spłaci dług?

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Uwielbiam mafię, której ostatnio coraz więcej. Ten dreszczyk emocji, niepewności i żaru pożądania między bohaterami. O tu też tak było. Spłata długu i zastaw w roli kobiety wbrew jej woli. Do tego rosyjski milioner. Już nie mogłam się doczekać tej historii. Od początku było mrocznie i przerażająco, bowiem Filip Vedetti nie należy do uprzejmych i kulturalnych osób. To główny bohater, który wie czego chce i potrafi być brutalny. W końcu do syna   szefa mafii. Musi taki być. A ona? Zwykła kobieta, która wbrew sobie trafiał w sam środek piekła. Ratuje ją cięty język, zadziorność i odwaga, która może być mylona z szaleństwem. Miałam bowiem takie momenty zwątpienia. Czy to co ona robi i mówi nie skończy się śmiercią, bądź torturami. Widocznie Filip ma inne plany co do niej. I bardzo dobrze. Dzięki temu rozhulał się ogień scen miłosnych. Chemii i pożądania. Fajne okazało się to śledztwo. Trzymało w napięciu i intrygowało. Ciągle miałam wątpliwości co do prawdziwości serwowanego obrazu. Co jest prawdą a co kłamstwem. Do samego końca książka grała na moich emocjach.

Brutalność i bezwzględność zaprasza do swych brak. Do świata mafii, broni i krwi. Autorka pokazała fajna historię, w której niczego nie można być pewnym. Na każdym kroku zaskakuje i pokazuje niesprawiedliwość losu. Tu kłamstwa i intrygi przeplatają się z pożądaniem i chemią. Temperamentna i zadziorna bohaterka kontra bezlitosny i przystojny syn szefa mafii. Fajne nawet realne postacie. Całość lektury jest napisana przyjemnym w odbiorze stylem i językiem. Autorka pokazała, że z każdej sytuacji jest wyjście. Wystarczy znaleźć odpowiednie drzwi pasujące do klucza, który trzymamy w ręce. Warto mieć nadzieję. Fanom mafii i romansu ta pozycja powinna przypaść do gustu.

Polecam

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2020-10-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
W książce poznajemy Julię dziewczynę mieszkającą z bratem . Matka porzuciła rodzinę i wyjechała A Ojciec trafił do więzienia . Dniu kiedy ojciec Julii wychodzi z wiezienia w ich domu pojawiają się dziwne typy i dają mu miesiąc na spłatę długów dziewczynę biorą pod zastaw . Po ciężkiej nocy w opuszczonych magazynach Julia trafia do domu Filipa który jest najstarszym synem szefa mafii . Pomimo że w domu panuje luksus dziewczyna nie daje sobą pomiatac i się stawia aż do momentu gdy grożą śmiercią jej najbliższej rodziny . Filipa od początku dziewczyna podnieca i pragnie się z nią zabawić. Na spłatę długów dziewczyna ma wybadac u innego mafiozy na ile zagraża rodzinie Filipa. I wtedy zaczyna się zabawa . Julia pomiędzy dwoma gangsterami uwiklana w dziwne historie . Zrobi wszystko by ratować rodzinę. Każdy z mężczyzn na swój sposób jest uroczych i pociagajacych. Ten układ nikomu nie wyjdzie na dobre . W tej książce idealnie poczułam świat mafii. Autorka wszystko idealnie opisuje . Rozdziały podzielone na Julię i Filipa . Tą książkę chciało się czytać i dowiedzieć się jak Julia dalej postąpi i co przed nią jeszcze będzie czekało. Namiętność również jest wyczuwalne w książce bardzo . Niebezpieczeństwo zemsta i miłość tak bym ta książkę opisała. Ja bardzo polecam i takie książki mafijne chce czytać ! .
Spełnione życzenie
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Spełnione życzenie

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym...

"Pamiętaj , że nie da się odejść z mafii i nie oglądać się za siebie"

Usta mordercy
Artur Kawka, Monika Wysocka