Zanim powiem tak

Tom 3 cyklu Tylko jedno słowo

Co może się wydarzyć, zanim powiesz tak?

Iza, najlepsza przyjaciółka Niny, szykuje się do najważniejszego dnia w swoim życiu, zanim jednak powie tak, czeka ją przedślubna gorączka. Nina pomaga ze wszystkich sił w przygotowaniach do ślubu, ale nie ułatwia jej tego Adrian – brat panny młodej, który ciągle kręci się w pobliżu razem ze swoją nową dziewczyną. W życiu Niny również pojawił się ktoś nowy. I choć wydaje się już pogodzona, że drogi jej i Adriana rozeszły się, widok przystojnego lekarza nadal wywołuje motyle w brzuchu.

Czy nowa miłość zawsze jest lekarstwem na złamane serce? A może przeznaczenie lubi płatać figle i ścieżki Adriana i Niny wcale nie biegną tak daleko od siebie, jak mogło im się wydawać?

Informacje dodatkowe o Zanim powiem tak:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-03-23

Kup książkę Zanim powiem tak

Zanim powiem tak - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-07-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Końcówkę części drugiej tego cyklu można by nazwać ,,petardą’’ dlatego nie dało się nie sięgnąć po Zanim powiem tak. Ostatecznie jeśli już ktoś śledził perypetie takiej dwójki ludzi jak Nina i Adrian z pewnością chciałby wiedzieć jak potoczą się ich losy… Z pewnością chciałby wiedzieć czy pomimo ich charakterów i ,,much w nosie’’ będą razem… Tymczasem kolejny raz autorka serwuje nam wiele emocji i wzruszeń. Żeby było mało, często złości nas ,,ślepota’’ Adriana i Niny i mamy ochotę potrząsnąć naszymi bohaterami by trochę się ogarnęli.
Niestety mi osobiście ciężko było rozstać się z głównymi bohaterami. Pomimo ich ciężkiego charakteru polubiłam ich i kibicowałam by znaleźli swoje szczęście. Z niecierpliwością obserwowałam przygotowania do śluby Izy i finał tej uroczystości mocno mnie zaskoczył. Na plus. Niestety tym razem rozczarowało mnie zachowanie Pauliny. Jak dla mnie było karygodne i z każdą kolejną stroną jej postać irytowała mnie coraz bardziej aż ostatecznie straciłam do niej jakikolwiek szacunek.
Samą książkę czyta się ekspresowo. Tę cześć przeczytałam w niecałe półtorej dnia. A to wszystko przez ciekawą fabułę, w której, pomimo lekkości można znaleźć kilka ważnych tematów. Jednym z nich był temat bardzo mi bliski- traktowanie zwierząt przez opiekunów. W Zanim powiem tak mamy szansę poznać porzuconego psa, który trafił do schroniska. Co prawda jemu ostateczne dopisało szczęście, ale psi bohater jest przedstawicielem wielu bezdomniaków, które zostały potraktowane jak zwykła rzecz. Niestety niektórzy ludzie, mieniący się najmądrzejszymi istotami na świecie umyślnie krzywdzą słabszych. Tak jak zostało pokazane to w tej książce.
W związku z tym uważam, że takie książki jak ta są bardzo potrzebne. Może ktoś dostrzeże problem. Może ktoś zechce zaangażować się w pomoc takim zwierzakom. Bardzo chcę w to wierzyć, bo w tej kwestii do zrobienia jest jeszcze bardzo dużo.
Czy ją polecam ? Jasne. Bawiłam się przy niej przednio. I myślę, że inni także mogą się dobrze przy niej bawić.

Biegiem po miłość
Marta Radomska0
Okładka ksiązki - Biegiem po miłość

Zazdrosny narzeczony, wtrącająca się do wszystkiego mama i interweniująca policja? Nie tak miał wyglądać ślub idealny!Przygotowania do wesela Oli i Łukasza...

Maraton do szczęścia
Marta Radomska0
Okładka ksiązki - Maraton do szczęścia

Co mają wspólnego rybki akwariowe, niesforny, gustujący w pożeraniu ubrań amstaff, tajemniczy dręczyciel i pocięte opony? Tu nie ma mowy o przypadku...

Forget Me Not
Julie Soto