Zarządzanie czasem

Czy wystarcza nam czasu na wszystko? Większość z nas na podobne pytanie odpowie ,,nie". W rzeczywistości jednak każdy z nas ma go więcej, niż mu się wydaje, tylko nie umie nim zarządzać.

Z książką Briana Tracy'ego nauczymy się, jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć się życiem. Dzięki skutecznym strategiom i technikom dowiemy się jak:

zyskać dwie godziny pracy dziennie, poznając psychologię efektywnego zarządzania czasem, szybciej podejmować lepsze decyzje, wytyczać jasne cele i koncentrować wysiłki na właściwych działaniach, efektywniej radzić sobie ze złożonymi zadaniami, skutecznie wykorzystywać metody zwiększające produktywność.

Brian Tracy, bazując na wynikach ponad 25-letnich badań nad strategiami zarządzania czasem, stosowanymi przez ludzi sukcesu, stworzył prosty i efektywny system, dzięki któremu każdy z nas może podnieść jakość swojego życia - i to w ciągu kilku tygodni!

Informacje dodatkowe o Zarządzanie czasem:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-05-13
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Time Power

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Nektrus
Nektrus
Przeczytane:2019-09-27, Ocena: 4, Przeczytałem,

Zbiór złotych rad ale i tak wszystko zależy od Ciebie co w książce jest powtarzane po wielokroć

Brian Tracy i Kariera kobiet
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Brian Tracy i Kariera kobiet

"Dokądkolwiek podąża Twoja uwaga, w ślad za nią podąża Twoje serce" Kobieta zainspirowana to siła nie do pokonania Przed każdym kolejnym dniem...

Skuteczne metody sprzedaży
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Skuteczne metody sprzedaży

Czwarte wydanie świetnego poradnika. Skuteczne metody sprzedaży to synteza i podsumowanie najlepszych pomysłów, metod i strategii sprzedaży, które poznał...