Zatańcz ze mną

Wśród urokliwych zakątków Roztocza Maja przeżywa swoje prywatne zaćmienie słońca.

Czas działa na jej niekorzyść, a przecież kobieta musi jeszcze zdążyć wyjaśnić i naprawić tyle ważnych spraw! Przed laty popełniła ogromny błąd, pozwalając odejść Michałowi, i choć po czasie uzmysłowiła sobie, że były narzeczony już zawsze będzie zajmował ważne miejsce w jej sercu, zrezygnowała z walki o tę miłość. I być może tak było lepiej dla wszystkich... Może to już najwyższa pora, aby pogodzić się z przeszłością.

Teraz najważniejszą osobą w jej życiu jest Gabrysia, jej pięcioletnia córeczka. Maja nieustannie martwi się o jej przyszłość - samotne wychowywanie dziecka nie jest rzeczą łatwą, a Gabrysia ma przecież specjalne potrzeby. Czy Maja odnajdzie w sobie siłę, aby dla dobra córki ujawnić światu od dawna skrywaną tajemnicę? Przydałaby się jej pomocna dłoń, ale przecież życie nikogo nie rozpieszcza.

Czasem nawet za najserdeczniejszym uśmiechem skrywają się łzy, a długa broda ma za zadanie ukryć złamane serce.

Informacje dodatkowe o Zatańcz ze mną:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2017-08-22

Kup książkę Zatańcz ze mną

Zatańcz ze mną - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zoja
Zoja
Przeczytane:2023-05-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

,,Zatańcz ze mną'' autorstwa Moniki - Rebizant - Siwło to powieść obyczajowa w której bohaterka popełniając duży błąd w przeszłości musi się z nią pogodzić. W jej życiu teraz  najważniejszą osobą jest  córeczka Gabrysia wymagająca  specjalnej troski. Czy Maja dla jej dobra ujawni światu skrywaną tajemnicę z przeszłości?

Avatar użytkownika - Helena2019
Helena2019
Przeczytane:2019-10-03, Ocena: 4, Przeczytałam,

Gdy dotarłam do połowy książki, chciałam zrezygnować z dalszego czytania. Dobrze, że tego nie zrobiłam, bo zakończenie mnie zaskoczyło. Nie tego się spodziewałam. Brawo dla autorki. Polecam.

No i znowu nie dopatrzyłam się przed rozpoczęciem czytania, że jest to kontynuacja wcześniejszych książek tej autorki (zaczynam być zła na siebie, ale i na autorów, że nie mieszczą wszystkiego w jednym tomie).

Główną postacią jest Majka, która wychowuje chorą córkę. Widzimy jak poświęca się dla rodziny i przyjaciół. Próbuje rozliczyć się z przeszłością, i stawić czoło teraźniejszości.

Zaczynam poszukiwania wcześniejszych tomów.

Dziki rozmaryn
Monika Rebizant-Siwiło0
Okładka ksiązki - Dziki rozmaryn

Gdy miłość i nienawiść, łagodność i gniew, szlachetność i fałsz, sprawiedliwość i okrucieństwo choć na chwilę połączą się w jedno. Jest takie miejsce...

Przytul mnie
Monika Rebizant-Siwiło0
Okładka ksiązki - Przytul mnie

Miłość czeka na każdego Wydawałoby się, że to historia stara jak świat... On – niepoprawny romantyk – zupełnie niespodziewanie dziedziczy...

Forget Me Not
Julie Soto