Zatrzymaj czas. Poznaj pierwiastek wiecznej młodości ciała i umysłu

Młodość bez granic Spowolnij proces starzenia się swojego organizmu Ciesz się dobrym zdrowiem bez względu na wiek Otwórz się na niezwykłe, odmładzające doświadczenie Niezrównany geniusz... Dr Deepak Chopra ukazuje nam, w jaki sposób możemy przekształcić nasze ciało -- i nasze życie -- niszcząc mity o starzeniu się i prowadząc nas do źródła naszej wiecznej młodości.
Anthony Robbins

Twoje życie -- kraina, w której nie ma starości

Starość to tylko stan umysłu. Możesz czuć się starcem, mając zaledwie dwadzieścia lat, możesz również żyć pełnią życia, będąc już w wieku emerytalnym. Starzenie się jest bowiem procesem odwracalnym. Pewnie teraz z niedowierzaniem kręcisz głową, pamiętaj jednak o istnieniu rzeczy, które nie śniły się filozofom, a także sceptykom. Świat należy do ludzi odważnych, gotowych otworzyć się na to, co nieznane, szczególnie jeśli dzięki temu możliwe jest odzyskanie żywotności, kreatywności, entuzjazmu i dynamiki młodości. Dr Chopra jest uważany za współczesnego Hipokratesa z powodu swojego nowatorskiego podejścia łączącego starożytne tradycje uzdrawiające ze współczesnymi badaniami. Nie oferuje szamańskich praktyk ani myślenia magicznego. Proponuje za to praktyczny zestaw ćwiczeń i wskazówek dla Twoich codziennych zdrowych nawyków. Dzięki nim zdołasz zachować sprawność fizyczną, emocjonalną i duchową na jeszcze wiele długich lat młodości, które na Ciebie niecierpliwie czekają.

Pozytywne czynniki, które opóźniają proces starzenia się Długowieczność a Twoja aktywność fizyczna Sposoby walki ze starzeniem się Twojego mózgu Właściwe odżywianie i suplementy diety Metody usuwania toksyn z organizmu

Informacje dodatkowe o Zatrzymaj czas. Poznaj pierwiastek wiecznej młodości ciała i umysłu:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2009-04-03
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zatrzymaj czas. Poznaj pierwiastek wiecznej młodości ciała i umysłu

Zatrzymaj czas. Poznaj pierwiastek wiecznej młodości ciała i umysłu - opinie o książce

Creating Health
Deepak Chopra0
Okładka ksiązki - Creating Health

Dr. Deepak Chopra, author of the best-selling Ageless Body, Timeless Mind, offers his thousands of fans a newly revised edition of Creating Health, his...

Zdrowie doskonałe O harmonii ciała i umysłu
Deepak Chopra0
Okładka ksiązki - Zdrowie doskonałe O harmonii ciała i umysłu

Deepak Chopra jest w Stanach Zjednoczonych autorytetem w problematyce medycyny holistycznej czerpiącej z tradycji medycyny Wschodu. W swej najgłośniejszej...