Zdradzana

Data wydania: 2021-09-01
Kategoria: Romans
ISBN: b.d

Tom 10 cyklu Pink Book

Trzy przyjaciółki, Wiktoria, Milena i Julka, wybierają się poszaleć po najmodniejszych warszawskich miejscówkach. Każda z nich ma problemy, o których dzisiaj chce zapomnieć. Udaje im się to doskonale w towarzystwie szampana i ostryg.

Wiktoria poznaje nawet bardzo tajemniczego mężczyznę, który tak zawrócił jej w głowie, że kobieta decyduje się zmienić dla niego swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni.

Ale czy faktycznie poznany na imprezie Marek to ten, dla którego warto wszystko rzucać?

I kto skrywa większe sekrety? Ona czy on?

Tagi: bóg

♥️🔥 RECENZJA 🔥 ♥️

Autor: @edyta.folwarska

Wydawnictwo: @edipresseksiazki

Zdradzana

Wiktoria z dwiema przyjaciółkami Mileną i Julką wybierają się do warszawskich miejscówek żeby poszaleć. Piją drinki, szampan, jedzą ostrygi i bawią się.

W jednym z tych lokali Wiktoria poznaje pewnego bardzo tajemniczego mężczyznę imieniu Marek, który zawraca jej w głowie. Kobieta decyduje się zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni dla niego. Czy ona dobrze robi? 🤔 Czy on jest szczery wobec niej? 🤔 Czy w tej znajomości jest możliwe szczęśliwe zakończenie? 🤔 Czy Marek jest szczery z Wiktorią? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

" Czy dla poznanego na imprezie mężczyzny warto wszystko rzucać?"

Książka jest idealna na jeden wieczór. Czyta się ją szybko i jest dobrze napisana. Książka wywołała u mnie wiele emocji. Czytając ją, płakałam co mi się, bardzo rzadko zdarza. Historia opisuje, że w życiu może wydarzyć się wiele. Czytając tę, książkę to odniosłam wrażenie, że ona opisuje historię, która może się przydarzyć każdemu. Zdrada boli najbardziej.

Zdecydowanie tą książka jest za krótka, liczę po cichu na to, że będzie ona miała kontynuację. Ta historia nie może się zakończyć. Każdy zasługuje na szczęście i prawdziwą miłość.

Czy warto wybaczyć zdradę ? 🤔 Czy waszym zdaniem warto dać drugą szansę? 🤔

Polecam każdemu z Was sięgnąć po tą książkę z czystym sumieniem.

Zawsze trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust i co innego mu się podoba.

Gratuluję dla autorki i czekam na następne tomy z tej serii Pink Booków.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Nie po drodze
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Nie po drodze

Lidka i Andrzej to wzorowe małżeństwo. Połączyła ich miłość do medycyny. Ona - szanowana pani ginekolog, on - pożądany nie tylko przez kobiety, ale i pacjentów...

Dawna miłość
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Dawna miłość

Ada jest skromną ekspedientką w jednej z popularnych sieciówek z ubraniami. Ma przystojnego narzeczonego, w którym jest zakochana bez pamięci, i dwie przyjaciółki...

Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka