Zdradzana

Tom 10 cyklu Pink Book

Trzy przyjaciółki, Wiktoria, Milena i Julka, wybierają się poszaleć po najmodniejszych warszawskich miejscówkach. Każda z nich ma problemy, o których dzisiaj chce zapomnieć. Udaje im się to doskonale w towarzystwie szampana i ostryg.

Wiktoria poznaje nawet bardzo tajemniczego mężczyznę, który tak zawrócił jej w głowie, że kobieta decyduje się zmienić dla niego swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni.

Ale czy faktycznie poznany na imprezie Marek to ten, dla którego warto wszystko rzucać?

I kto skrywa większe sekrety? Ona czy on?

Informacje dodatkowe o Zdradzana:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-09-01

Kup książkę Zdradzana

Zdradzana - opinie o książce

Avatar użytkownika - sylwiacegiela
sylwiacegiela
Przeczytane:2021-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kolejna odsłona serii "Pink Book", czyli "Zdradzana" Edyty Folwarskiej pokazuje, że Autorka nie zwalnia tempa, a jej powieści nabierają coraz głębszego znaczenia. Tak jest i tym razem.

Na wieczorze walentynkowym spotykają się trzy przyjaciółki – Wiktoria, Milena oraz Julka. Chcą zrzucić z siebie stresy dnia codziennego i postanawiają zabawić się w miejscowych lokalach w Warszawie. Ma być modnie, luksusowo i bez ograniczeń – to jest ich cel. Wszystkie pragną choć na chwilkę zapomnieć o swoich problemach zajadając ostrygi i popijając szampana.

Jedna z dziewczyn, Wiktoria, poznaje pewnego mężczyznę. Czy okaże się on lekiem na trudną sytuację kobiety? Czy będzie tym jedynym, dzięki któremu zyska ona stabilizację w życiu? Oboje mają też sekrety mogące okazać się przeszkodą w drodze do szczęścia. Co z tego wyniknie? Przekonacie się, sięgając po książkę.

Dla mnie była ona kolejną niesamowitą przygodą czytelniczą. Odczytuję ją jako historię o poszukiwaniu szczęścia, codzienności pozbawionej lukru – w życiu bowiem spotyka nas więcej złych niż dobrych chwil. O tym też przekonuje się Wiktoria – kobieta zdradzana mimo swojego uroku oraz nieustannego uwielbienia mężczyzn. Na pozór wiedzie ustabilizowane życie u boku męża oraz dwójki dzieci, ale to jednak tylko pozory, ponieważ prawda jest zupełnie inna. W pewnym momencie postanawia jednak postawić wszystko na jedną kartę. Ryzykuje, żeby zaznać odrobinę radości. Próbuje zawalczyć o siebie, własne szczęście i szacunek do samej siebie. Ta walka jednak okazuje się bardzo trudna, więc bohaterka będzie musiała wiele znieść, nim osiągnie upragniony cel.

Folwarska znów zaskakuje narracją oraz zwrotami akcji. Użyta retrospekcja pozwala czytelnikowi zrozumieć Wiktorię, jej postępowanie, ale też zdaje się tłumaczyć przyczynę zachowania kobiety. W efekcie poznajemy więc w niej osobę niezwykle silną, zdeterminowaną oraz konsekwentną. Mimo licznych zawodów miłosnych jednak nie rezygnuje, nie przekreśla kolejnych napotkanych mężczyzn. Żyje nadzieją, że kiedyś los się odwróci i znajdzie odpowiedniego kandydata na męża oraz ojca swoich dzieci.

"Zdradzana" pokazuje też, że nie warto kategoryzować ludzi i stawiać wszystkich w jednym szeregu. Daje nadzieję na to, że nie każdy jest zły. Trzeba tylko zaufać intuicji, nie bać się ryzykować.

Na uwagę zasługują ciekawie przedstawione charaktery postaci, co pozwala głębiej poznać motywy działań człowieka, jego skomplikowaną naturę oraz mieć nadzieję na lepsze jutro.

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2021-10-17,

♥️🔥 RECENZJA 🔥 ♥️

Autor: @edyta.folwarska

Wydawnictwo: @edipresseksiazki

Zdradzana

Wiktoria z dwiema przyjaciółkami Mileną i Julką wybierają się do warszawskich miejscówek żeby poszaleć. Piją drinki, szampan, jedzą ostrygi i bawią się.

W jednym z tych lokali Wiktoria poznaje pewnego bardzo tajemniczego mężczyznę imieniu Marek, który zawraca jej w głowie. Kobieta decyduje się zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni dla niego. Czy ona dobrze robi? 🤔 Czy on jest szczery wobec niej? 🤔 Czy w tej znajomości jest możliwe szczęśliwe zakończenie? 🤔 Czy Marek jest szczery z Wiktorią? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

" Czy dla poznanego na imprezie mężczyzny warto wszystko rzucać?"

Książka jest idealna na jeden wieczór. Czyta się ją szybko i jest dobrze napisana. Książka wywołała u mnie wiele emocji. Czytając ją, płakałam co mi się, bardzo rzadko zdarza. Historia opisuje, że w życiu może wydarzyć się wiele. Czytając tę, książkę to odniosłam wrażenie, że ona opisuje historię, która może się przydarzyć każdemu. Zdrada boli najbardziej.

Zdecydowanie tą książka jest za krótka, liczę po cichu na to, że będzie ona miała kontynuację. Ta historia nie może się zakończyć. Każdy zasługuje na szczęście i prawdziwą miłość.

Czy warto wybaczyć zdradę ? 🤔 Czy waszym zdaniem warto dać drugą szansę? 🤔

Polecam każdemu z Was sięgnąć po tą książkę z czystym sumieniem.

Zawsze trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust i co innego mu się podoba.

Gratuluję dla autorki i czekam na następne tomy z tej serii Pink Booków.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Stewardesa
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Stewardesa

Paulina jest młodą stewardesą, która marzy o najlepszych lotach. Kiedy w końcu po miesiącach ciężkiej pracy dostaje lot klasą biznes, i to do Dubaju, czuje...

Niewinne tarapaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Niewinne tarapaty

Natalia jest znaną aktorką, ale bardziej słynie z Instagrama, na którym udało jej się zdobyć milion followersów. Kiedy dostaje rolę w serialu Niewinne...