Niewinne tarapaty

Natalia jest znaną aktorką, ale bardziej słynie z Instagrama, na którym udało jej się zdobyć milion followersów. Kiedy dostaje rolę w serialu Niewinne tarapaty, wie, że ma szansę być na topce najlepszych aktorek. Wie też, że jej szef, czyli reżyser Stanisław, to cham, a mobbing jest u niego na porządku dziennym. Nie przypuszcza jednak, że producent, z którym musi pracować, jest od niego znacznie gorszy. Kiedy Natalia wdaje się w romans z kandydatem na prezydenta Warszawy, jej kariera wisi na włosku, a na jaw wychodzi skrywana przez nią od lat tajemnica. Z pomocą przychodzi człowiek, który wydawał się jej wrogiem.

Informacje dodatkowe o Niewinne tarapaty:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2024-02-14

Kup książkę Niewinne tarapaty

Niewinne tarapaty - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książka jest leciutka, króciutka i wydana dużym drukiem. Prawdziwe cudo dla kogoś, kto chciałby przeżyć jakąś przygodę bez wychodzenia z domu. Dodatkowo z charakterkiem, bo choć mamy tutaj normalne kobiety, to jednak potrafią o siebie zadbać. Czasami są w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, a niekiedy zwyczajnie wiedzą co powiedzieć, by utrzeć komuś nosa. Autorka pokazała tutaj jak wygląda praca aktorki, która powinna mieć idealne kształty, podczas gdy pan producent wystarczy, że jest. Nazywają go Koteczkiem, lecz nie ma z nim nic wspólnego. Może ignorancję, ukazywanie swojej wyższości i umiejętne olewanie osób na których mu nie zależy. W tle pojawia się stwierdzenie, że za sławą przeważnie stoją intymne relacje z wyższymi pozycją, którzy potrafią wybić nawet nie znane osoby. Jednak jest też hipoteza, że mając za przyjaciółkę dziennikarkę, również można gdzieniegdzie zaistnieć. Większość postaci tutaj chodzi tylko o pieniądze, nie zawsze wiedzą co oznacza szanować własne ciało. W momencie kiedy główna postać poznaje przyszłego prezydenta, zaczyna zachowywać się mniej odpowiedzialnie. Jednak czy to on będzie tym, który sprawi jej największy kłopot?
Świetnie się ją czytało, bo mamy tutaj małe dodatki na które można zwrócić uwagę. Było tu nawiązanie do wizualizacji i manifestacji. Niby rzucone mimochodem, jednak dobrze by było ten temat zgłębić. Każdy z nas chce czasami zmienić coś w swoim życiu, jednak zawsze postępując w ten sam sposób nie zmienimy niczego. Zataczamy to samo koło i w ten sposób nasze życie zaczyna robić się nudne. Na szczęście życie bohaterki w najmniejszym stopniu do takich nie należy. Przyznaje, że czasami się boi i jest nieśmiała, ale na ile poznała świat biznesu wie, że tacy ludzie do niczego nie dochodzą. Nikt nie zaufa komuś, kto niczego nie jest pewny. Będąc plastycznym dajemy innym odczuć, że przy nas nic im nie grozi. Jeśli zatem macie ochotę na trochę burzliwych relacji, kawałka plotek z życia ,,gwiazd" oraz zabawnych sytuacji i takich z których warto wziąć przykład, to właśnie coś takiego tutaj znajdziecie:-)

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

📸 „Niewinne tarapaty” są znakomitą historią o znanej aktorce,która pragnie normalności w świecie pozbawionym zasad i moralności.Natalia jest postacią,która odrazu da się polubić.Mimo sławy jest normalną kobietą pragnącą grać nowe role tworząc samodzielnie swój dorobek autorski.Nastawiona jest na ciężką pracę,niż na znajomości otwierające nowe drzwi do zdobycia sławy.Posiadanie przyjaciółki pracującej w mediach pomaga jej z narastającymi problemami zawodowymi i prywatnymi.To obraz przyjaźni na którą zawsze można polegać

📸Odkrywamy nie tylko ciemną stronę osób publicznych-miedzy innymi-polityka,jak również wszechobecne znajomości,dzięki którym zyskuje się coś z łatwością

📸Zawirowania w życiu bohaterki doprowadzają do wielu zaskakujących wydarzeń sprawiających,że z ogromną przyjemnością czyta się książkę.Mamy nie tylko świetną fabułę,ale także ciekawe wątki o nielegalnych interesach.Także skrywane tajemnice przeszłości pozwalają nam na możliwość poznania bliżej bohaterki oraz wędrówkę na inny kontynent!

📸Najnowszą powieść autorki jest lekka i przyjemna historią,która przenosi nas do świata znanych aktorów.Możemy poczuć się jakbyśmy byli na planie filmowym bądź na after party po skończonych zdjęciach.Wtedy odkrywamy prawdziwe oblicze niektórych osób.Intryga,zazdrość i znajomości powodowały,że historia nigdy się nie nudzi!
💛P O L E C A M💛

Edyta Folwarska przenosi nas w świat influencerów i show biznesu, gdzie sława i pieniądze są na wyciągnięcie ręki, ale za nimi kryją się też liczne pułapki. W tej historii, główna bohaterka Natalia, influencerka i aktorka z milionowym followingiem, zdobywa rolę w serialu "Niewinne tarapaty", tylko po to, by odkryć, że świat show biznesu jest daleki od ideału - pełen chamstwa i mobbingu.

Pomimo ciekawego tematu, książka nie spełniła moich oczekiwań. Relacja między influencerką a kandydatem na prezydenta Warszawy wydaje się zbyt płaska, a akcja mimo nie wnosi niczego nowego ni ciekawego do życia ?
. Autorka porusza ważne tematy, ale robi to dość enigmatycznie, co sprawia, że fabuła staje się przewidywalna. Do tego książka jest dość krótka więc nie ma tu zbyt dużego pola do pracy nad akcją.

Jednak nie wszystko stracone. Folwarska umiejętnie wplata w fabułę tajemnice, co momentami nadaje historii pewnego uroku i pozwala się nieco zabawić. Mimo średniego wrażenia z tej pozycji, myślę że warto dać szansę innym książkom autorki, które mogą okazać się znacznie bardziej przyjemne w odbiorze.

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2024-02-29, Ocena: 6, Przeczytałem,

Pozory mylą , pod piękną fasadą często kryje się wiele pęknięć.

Natalia jest znaną aktorką i celebrytką znaną z mediów społecznościowych, gdzie promuje wiele markowych produktów. Dziewczyna kocha modę ,a jej uroda ma wielu wielbicieli.

Szansą, która ma skierować zainteresowanie na talent aktorski młodej kobiety ma być dla niej główna rola w serialu Niewinne tarapaty.

Również w życiu prywatnym Natki nadchodzą zmiany , a znajomość z pewnym politykiem diametralnie odmienia życie gwiazdy.

Czy w obliczu kolejnych zawirowań znajdę się w życiu aktorki osoby, które wyciągną do niej pomocną dłoń?

Tę książkę dosłownie połknęłam jednego dnia, gdyż szybko zainteresowały mnie losy głównej bohaterki, którą szybko polubiłam.

Czytanie powieści Edyty Folwarskiej było dla mnie dobrą rozrywką i odprężeniem po nieco cięższych lekturach za sprawą lekkiego pióra autorki.

Poruszone wątki bardzo mi się podobały, choć niekiedy miałam wrażenie, że momentami były napisane zbyt szybko i pobieżnie.

Mimo to spotkanie z twórczością Pani Edyty zaliczę do udanych i chętnie poznam kolejne stworzone przez nią historie.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-19, Przeczytałam,
Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty

Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki...

Pokusa
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Pokusa

Inez zawsze chciała być jak Carrie Bradshaw z serialu ,,Seks w wielkim mieście" - mieć szafę pełną markowych butów, świetną pracę i przystojnego faceta...