Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty

Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki, jednak co z tego? Wciąż nie udało jej się spotkać mężczyzny, z którym połączyłoby ją prawdziwe uczucie.

Dlaczego faceci zawsze muszą coś przed nią ukrywać?

Czy jest skazana na ciągłe porażki?

A może to w niej leży problem?

Postanawia zmienić podejście i wcielić w życie nowy plan. Będzie silną kobietą, która nie potrzebuje miłości ani zobowiązań! Teraz to ona zabawi się ich kosztem.

Jak długo jednak uda jej się wytrwać w tym postanowieniu? Na jej drodze znów pojawiają się mężczyźni, którym nie potrafi się oprzeć, oraz okazje na gorący romans. A najciekawsze jeszcze przed nią...

Informacje dodatkowe o Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2020-09-30

Kup książkę Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty

Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2020-10-13, Ocena: 3, Przeczytałam,

Na początku wystraszyłam się sposobem pisania książki w 3 osobie oraz że nie jest ona podzielona na rozdziały tylko historia się ciągnie.
Chociaż nie znajdziemy 3 rozdzialy które przedstawiają nam 3 mężczyzn .
Franek, Emil , Natan .
Ale pierwsze spostrzeżenia nie były trafne bo czytało się szybko i przyjemnie . I z niczym nie miałam problemu.

Moim zdaniem z każdym było coś nie tak no i się nie pomyliłam.
Ogólnie Oliwia to musi być jakaś seksi bomba bo każdy ją chce mieć w łóżku no i ona w sumie każdego też.
Podobało mi się że nie było tu dużo miłości tylko zabawa i sek* .
Wkoncu jakaś inna książka pomyślałam no ale niestety tutaj wielka miłość też się pojawiła i łzy w moich oczach też były na końcu. Chociaż tej miłości tutaj się nie spodziewałam i mogłoby jej tu nie być.

Każdy z mężczyzn oczywiście był bogaty no bo jak to inaczej . Znajdziemy tutaj idealne opisy w co i kiedy dokładnie była ubrana dokładną marke czasami nawet i cena danej rzeczy była podana .

Przyjaciółki tutaj nic nie wynosiły do tej książki myślę że były no bo wypada dac psiapsiolki .

A sama Oliwia miała parcie na bogatego męża.
Takie są moje wnioski .

Nie wiem jak ocenić książkę bo czytało mi się ją dobrze pomimo że momentami była chaotyczna.
Oliwie pomimo wszystko dało się lubić ale to kompletnie historia z kosmosu .
To Oliwia miała się nimi bawić ale po każdym z nich to ona cierpiała.
Traktowali ją jak dziw*e ale czytając to miałam również takie wrażenie o niej .

Książka pomimo wszystko ma potencjał i autorka ma lekkie pióro tylko moim zdaniem za dużo tutaj jest momentów które tak na prawdę w prawdziwym świecie są nierealne .
⭐⭐⭐/5 .
Zachęcam was do przeczytania i zapoznania się z tą historię bo pomimo wszystko warto było z tą książką spędzić dzień 🤗🤗
Gdyby momentami zachowanie głównej bohaterki było inne było by na prawdę super :)

Niewinne tarapaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Niewinne tarapaty

Natalia jest znaną aktorką, ale bardziej słynie z Instagrama, na którym udało jej się zdobyć milion followersów. Kiedy dostaje rolę w serialu Niewinne...

Nie po drodze
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Nie po drodze

Lidka i Andrzej to wzorowe małżeństwo. Połączyła ich miłość do medycyny. Ona - szanowana pani ginekolog, on - pożądany nie tylko przez kobiety, ale i pacjentów...