Żelazna zemsta

Tom 3 cyklu Żelazne serca

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać dla niej tylko jedno - kłopoty. Maxim Antonov, głowa rodziny mafijnej z Bostonu, jest wyjątkowo skrytym i ostrożnym człowiekiem. Z pewnością zapamięta, co zrobiła Adria. Mężczyzna nigdy nie wybacza, a dwie blizny, które ma na twarzy, świadczą o tym, że lubi sam rozwiązywać problemy. Jednak kiedy okazuje się, że jest winien bratu Adrii przysługę i nie może tknąć kobiety, sprawy mocno się komplikują. Maxim marzy o zemście, tymczasem nie może się odegrać na tej oszustce. W dodatku musi zrobić coś całkowicie odwrotnego.

Informacje dodatkowe o Żelazna zemsta:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-09-29

Kup książkę Żelazna zemsta

Żelazna zemsta - opinie o książce

Kolejna część serii żelazne serca. Tym razem historia Adri i Maxima.
Ona, najemniczka, która staje się celem groźnego gościa. On, musi ją chronić, aby spłacić dług wobec jej brata. Jednak Maxima z chęcią sam by załatwił Adrie niż ją chronił, lecz dał słowo. Jednak nie dostał łatwego zadania. Bo Adria nie chce być chroniona. Czy Maximowi uda się ją ochronić nawet przed samą sobą? Przekonajcie się sami:)
Historia, która od pierwszych stron wciąga czytelnika w wykreowany świat. Adria to kobieta, która potrafi popsuć nawet żelazne nerwy. Nie chce być od nikogo zależna i nie podoba jej się rola ofiary, kiedy to jej brat naraża się na niebezpieczeństwo. Maxim ostrożny, opanowany jest nazywany Demonem z wybrzeża. Ich spotkania są wybuchowe, a rozmowy między nimi doprowadzają do śmiechu.
Dodając do tej dwójki akcje, która trzyma w napięciu otrzymujecie świetna lekturę na wieczór. Czyta się ją bardzo szybko, a zakończenie zaskakuje.
Kolejna część, która nie umniejsza poprzednim. Jestem bardzo ciekawa co autorka dalej wymyśli.
Polecam jest niebezpiecznie, jest śmiesznie, jest gorącą :)

Avatar użytkownika - ksiazka_pachnie_
ksiazka_pachnie_
Przeczytane:2021-10-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

RECENZJA
„Ogarnęła mnie gorączka, którą ugasić mógł jedynie jego dotyk, choć ten paradoksalnie przecież w tej chwili parzył".
Nasza polska królowa romansów mafijnych — Agata Polte — powraca z kolejną świetną książką - „Żelazna zemsta". To trzeci tom (mam nadzieję, że nie ostatni :) ) serii o tytule „Żelazne serca” . Ale! Czy mi się podobała? Info poniżej :) .
W tej książkę poznajemy losy Maxima Antonova i Adri Heart. Adria żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest świetna w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać dla niej tylko jedno – kłopoty. Maxim Antonov, głowa rodziny mafijnej z Bostonu, jest wyjątkowo skrytym i ostrożnym człowiekiem. Z pewnością zapamięta, co zrobiła Adria. Mężczyzna nigdy nie wybacza, a dwie blizny, które ma na twarzy, świadczą o tym, że lubi sam rozwiązywać problemy. Jednak kiedy okazuje się, że jest winien bratu Adrii przysługę i nie może tknąć kobiety, sprawy mocno się komplikują. Maxim marzy o zemście, tymczasem nie może się odegrać na tej oszustce. W dodatku musi zrobić coś całkowicie odwrotnego.
Jak to mówiła moja matematyczka - „Królowo moja złota” - powaliłaś mnie tą historią na kolana. To była najlepsza część. Pomimo że moje serce jest już od dawana zajęte, ale znalazło się tam jeszcze miejsce dla Maxima Antonova. Mam słabość do piekielnie przystojnych brodaczy. Moja droga, Twoje książki są tak dobre, że ja już nie wiem co mam napisać. To kolejny raz, kiedy autorka zachwyciła mnie swoją lekkością pióra i stylem pisania. W jej książkach nie znajdziemy nadmiernych scen łóżkowych, są one umiejętnie wyważone. Agata stawia na emocje i przeżycia czytelnika. Robi to w sposób fenomenalny. Historię Adri i Maxima poznajemy z dwóch perspektyw. Mamy ogląd na sytuację z dwóch stron. Idealnie dopracowana fabuła, wartka akcja a nerwy i emocje napięte jak postronki. Ta historia ma nieco inny klimat niż poprzednie, ale jak dla mnie ta część była najlepsza. Niebezpieczeństwo i tajemnica, pot, krew i łzy — wszystko zafunduje nam ta dwójka bohaterów. Książka na jedną noc. Agata, Twoje książki biorę w ciemno! Jesteś najlepsza w tym co robisz. Mnie już kupiłaś swoją twórczością.
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu NieZwykłe.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-10-15, Ocena: 5, Przeczytałam,

Poznajemy Adrie jest to twarda, pewna siebie, pyskata i zadziorna bohaterka. Obraca się w nieciekawym towarzystwie i ona należy w jaki stopniu do świata mafii. Wykonuje drobne zlecenia ale gdy na choryzoncie pojawia się Maxima Antonova a bohaterka z nim igra pojawiają się kłopoty.
Maxima głowa rodziny mafijnej. Mężczyzna nigdy nie wybacza więc pragnie zabić dziewczynę ale sprawy się skomplikują gdy będzie musiał spłacić dług u jej brata.

Powiem szczerze że tak jak dwa poprzednie tomy mnie urzekły tak, tu książka nie trafiła do mojego serca. Fajnie ze mamy inną bohaterkę nie szara myszkę tylko osobę która zna zasady mafii ale dziewczyny nie polubiłam drażniła mnie. Jej życie to ucieczka ponieważ podpadła nie jednej osobie a za jej głowę wyznaczono nagrodę. Maxim równierz mnie do siebie nie przekonał. Nie miał tego czegoś i brakowało mi w nim tego bossa mafii gdzieś jego osoba mi w tym wszystkim zginęła. Namiętność się pojawia ale jak dla mnie również nie była na wielkie wow. Jedynie co dało mi emocje to brutalna przeszłość bohaterki która mnie poruszyła ale była to tylko chwila. Więc zdecydowanie brutalności mi zabrakło z tych poprzednich tomów.
Ale polecam wam zapoznać się z książką i wyrobienia własnej opini bo pomimo wszystko historia warta poznania. Do mojego serca nie trafiła ale może trafi do waszych.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-02-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 2022, E-booki, Romans,
Żelazne zasady
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazne zasady

Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie...

Żelazna zagrywka
Agata Polte 0
Okładka ksiązki - Żelazna zagrywka

Nikolai Antonov bardzo nie lubi długów. Szczególnie kiedy ma je wobec takich osób jak Isaac Collins. Gdy mężczyzna mówi, że będą kwita, jeśli ten przyprowadzi...