Zemsta

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-11
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366967274
Liczba stron: 360
Tytuł oryginału: Revenge (Slay Quartet Series #3)

Tom 3 cyklu Slay Quartet

Ocena: 4 (1 głosów)

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób.

Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko przeistoczyła się w burzliwy, niełatwy, ale za to pełen namiętności związek. Tylko czy to wystarczy? Czy Celia i Edward będą w stanie zmierzyć się ze swoimi wadami, wzajemnymi pretensjami i mrocznymi sekretami z przeszłości?

Oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Celia została głęboko skrzywdzona i do tej pory mierzy się z traumą. Tak się jednak składa, że planowanie zemsty to coś, co Edward ma we krwi, a dla swojej żony jest gotów zrobić naprawdę wiele. Jakie granice przekroczy, aby zyskać satysfakcję? Czy w ogóle istnieją dla niego jakiekolwiek granice?

Czy Celia będzie potrafiła zaakceptować mroczną stronę Edwarda, nie tracąc przy tym tego, kim była i kim się dzięki niemu stała?

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Zemsta

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zemsta

Celia i Edward podczas zawierania małżeństwa nie sądzili, że kiedykolwiek stanie się ono prawdziwe. Oboje mieli wobec siebie plany, których nie byli w stanie wprowadzić w życie. Ich założenia o sobie okazały się błędne, a wszystko zaczęło się komplikować, gdy w grę zaczęły wchodzić uczucia. Teraz oboje stanowią wspólny front i razem zmierzą się z demonami przeszłości.

Trzeci tom serii ,,Slay Quartet" ogromnie mi się podobał. Książka była niesamowicie wciągająca, nieprzewidywalna i intrygująca. Bardzo podobało mi się to, jak potoczyła się akcja w tej części. Nie mogłam się oderwać od czytania, choć pojawił się jeden przerażający moment, w którym nie byłam pewna, czy będę w stanie czytać dalej. Autorka świetnie przekazała emocje odczuwane przez głównych bohaterów i to jak radzili sobie z pewnymi sytuacjami. Podobało mi się, że zarówno Edward, jak i Celia uczyli się na swoich błędach i jak pomału się poznawali. Na początku tej historii nie znosiłam głównej bohaterki, jednak teraz całkowicie zmieniłam o niej zdanie. Uważam, że postać Celii została świetnie wykreowana.

Z każdym kolejnym tomem seria ,,Slay Quartet" podoba mi się coraz bardziej. Mam nadzieję, że kolejny tom też mnie zachwyci, bo zakończenie ,,Zemsty" jest bardzo obiecujące.

Link do opinii
Inne książki autora
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści "Słodki oszust" bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia...

Odrodzenie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Odrodzenie

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy