Z這tow這sa

Ocena: 5 (1 g這s闚)

"Z這tow這sa" to pasjonuj帷a powie嗆 obyczajowa. Zaskakuj帷ymi 軼ie磬ami ludzkiego losu prowadzi przez mi這嗆, zdrad i przyja潯, wplataj帷 w stronice do鈍iadcze g堯wnej bohaterki ze smakiem napisan erotyk.

Zuzanna to wychowana na wsi prosta dziewczyna, kt鏎a w czasie studi闚 prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim dostaje szans od 篡cia i w ramach programu Erasmus wyje盥瘸 na rok do Pary瘸. Zakochuje si tam w przystojnym studencie ze Szwajcarii. Z這tow這sa odkrywa, czym s mi這嗆, seks i po膨danie. Jednak z這郵iwy los krzy簑je jej plany i niszczy misternie zbudowane uczucie.

Zdruzgotana Zuzanna wraca do Polski, gdzie po trudnej walce z depresj krok po kroku uk豉da sobie 篡cie. Gdy po kilku latach dopadaj j koszmary z przesz這軼i, jej ustatkowane 篡cie zmienia si o sto osiemdziesi徠 stopni. Czy brutalnie przerwana mi這嗆 z przesz這軼i mo瞠 ponownie rozkwitn望 szcz窷ciem? A mo瞠 w pobli簑 jest kto, kto bezgranicznie kocha Z這tow這s i mo瞠 zaoferowa jej bezinteresowne uczucie?

Krzysztof J騧wik w doskonale przyprawionej opowie軼i o nami皻no軼i ze smakiem prowadzi czytelnika przez labirynt kobiecych pragnie.

Informacje dodatkowe o Z這tow這sa :

Wydawnictwo: Wydawnictwo Noc
Data wydania: 2023-10-12
J瞛yk orygina逝: polski

wi璚ej

Kup ksi捫k Z這tow這sa

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Z這tow這sa - opinie o ksi捫ce

,,To by這 najwa積iejsze. 砰cie, zdrowie, mi這嗆".

,,Z這tow這sa" to powie嗆 obyczajowa napisana przez m篹czyzn, gdzie Autor obiecuje doskonale przyprawion opowie嗆 o nami皻no軼i i labiryncie kobiecych pragnie..

Poznajcie zatem Zuzann i jej histori. A wszystko zaczyna si od wielkiego marzenia o szcz窷ciu, karierze, pieni康zach, wielkiej mi這軼i. A potem 篡cie brutalnie weryfikuje przyj皻e za這瞠nia, burzy teorie, poddaje w w徠pliwo嗆 s逝szno嗆 decyzji, zmusza do zmiany kierunku, rzuca na kolana, karze p造n望 z pr康em lub pod pr康, post瘼owa niekiedy przeciw sobie..

M這da dziewczyna, pochodz帷a w wiejskiej rodziny, dzi瘯i swojemu talentowi i sile przebicia dostaje si na studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. A potem szans wyjazdu w ramach programu Erasmus na rok do Pary瘸. Miejsca, gdzie wszystko wydaje si mo磧iwe, wystarczy tylko chcie.. podda si magii chwili. Tu kobieta poznaje mi這嗆 swojego 篡cia. A potem okazuje si, 瞠 los okrutnie z niej zadrwi.. pierwszy raz i wcale nie ostatni.
I cho g堯wna bohaterka na pocz徠ku mnie irytowa豉, potem zacz窸am j lepiej czyta, rozumie, wsp馧czu jej, kibicowa..

,,Z這tow這sa" to pe軟a emocji opowie嗆 o pogodni za szcz窷ciem, a momentami jego substytutem. O zaczynaniu od nowa, poszukiwaniu r闚nowagi i sensu 篡cia. O mi這軼i, przyja幡i i wyrachowaniu. I w ko鎍u o tym, 瞠 篡je si raz tu i teraz, ka盥a decyzja ma swoje konsekwencje, pierwsza mi這嗆 nie zawsze jest ostatni, a szcz窷cie to poj璚ie mocno wzgl璠ne.

Podoba這 mi si podej軼ie autora do pe軟ej skrajno軼i kobiecej natury, pr鏏a przemycenia m瘰kich racji, dynamiczna akcja i zako鎍zenie daj帷e przestrze do osobistych refleksji.

Podobno ci庵 dalszy nast徙i. My郵, 瞠 si skusz.

Tymczasem - polecam ,,Z這tow這s" dla pasjonat闚 powie軼i obyczajowych i nie tylko.

Inne ksi捫ki autora
妃iertelny 畝rt
Krzysztof J騧wik 0
Ok豉dka ksi您ki - 妃iertelny 畝rt

Grupa przyjaci馧, student闚 ostatniego roku Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje uwik豉na w dramatyczne wydarzenie, kt鏎e na zawsze zmienia ich 篡cie. Niewinny...

Skrawki
Krzysztof J騧wik0
Ok豉dka ksi您ki - Skrawki

Czy kto m鏬 go jeszcze uratowa? Czy nie lepiej by這by sko鎍zy te cierpienia i pozwoli swojemu okaleczonemu cia逝 odej嗆 z tego 鈍iata? W okolicach...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Zagraj ze mn mi這嗆
Robert D. Fija趾owski ;
Zagraj ze mn mi這嗆
Kto tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Kto tak blisko
Serce nie siwieje