Złożone w Ofierze

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: 2010-10-20
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-7575-774-3

Fascynująca i przerażająca prawdziwa historia morderstwa. Porywająca opowieść detektywistyczna. Któregoś dnia Diane Downs zjawia się zdenerwowana w szpitalu i oznajmia, że trójka jej dzieci została zastrzelona przez jakiegoś podejrzanego typa. Lekarze stwierdzają jednak, że dzieci żyją, choć są w ciężkim stanie. Po dramatycznej walce o ich życie, jedno umiera na stole operacyjnym, natomiast pozostała dwójka będzie niepełnosprawna do końca życia. Diane zaczyna mieszać w zeznaniach,co jakiś czas zmienia zdanie i kręci. Na jaw wychodzi jej pogmatwana przeszłość i niestabilność psychiczna. Jako dziecko Diane była wykorzystywana seksualnie przez zimnego na co dzień ojca. Została zgwałcona przez szefa. Ma za sobą nieudane małżeństwo. I bardzo wiele przygód miłosnych z nieodpowiednimi mężczyznami... Zanurz się w mroczną,niebezpieczną psychikę bohaterki. Poznaj sekrety jej chorej duszy która doprowadziła do tak wstrząsającej zbrodni.

Kup książkę Złożone w Ofierze

Opinie o książce - Złożone w Ofierze

Avatar użytkownika - Gosia2725
Gosia2725
Przeczytane:2013-11-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2013, Mam,
Ann Rule0
Okładka ksiązki - Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata

Pierwsze polskie wydanie klasyki true crime! Przerażająca do szpiku kości i zaskakująco intymna legendarna już książka Ann Rule to opowieść kobiety...

Kwestia winy
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew