Zmartwychwstanie

Tom 1 cyklu Sainthood – Chłopcy z Liceum Lowell

Wszystko zmieniło się w dniu śmierci taty. W dniu, w którym spotkałam Sainta, Galena, Caza i Theo.
Po wspólnie spędzonej, gorącej nocy ci niebezpieczni chłopcy chcieli mnie zniszczyć, ale nie zdawali sobie sprawy, że nie można zniszczyć czegoś, co już jest zepsute. Poza tym destrukcja daje satysfakcję tylko wtedy, gdy ofiara coś czuje.
Ja tego nie robię. Od lat żyję w piekle i nic nie jest w stanie przebić się przez mur, który wzniosłam wokół serca.
Aż do czasu, gdy członkowie Sainthood uznają, że należę do nich. Ich okrutne gry, ostre słowa i szorstki dotyk budzą we mnie coś nieznanego. W mojej osłonie zaczynają pojawiać się pęknięcia. Wpadam w potrzask.
Przetrwanie, kiedy wrogowie atakują ze wszystkich stron, staje się śmiertelną grą, w której nikt nie daje żadnej gwarancji przeżycia.
I gdzie czasami święci stają się grzesznikami.

Informacje dodatkowe o Zmartwychwstanie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-12-08

Tagi: Gang

Kup książkę Zmartwychwstanie

Zmartwychwstanie - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-05-09, 2022,

Zmartwychwstanie to książka gdzie jest "parno i dusznie" :D choć w pierwszym słowie "a" można swobodnie zamienić na "o".

A tak serio to obawiałam się tej książki, dlatego długo zwlekałam z jej przeczytaniem. Nie do końca moje smaki literackie, a jednak jak już zaczęłam czyta to nie umiałam się oderwać.
Harlow dziewczyna, która po śmierci taty chce odkryć prawdę i pogrążyć gang Sainthood. Była porwana, torturowana, przeszła dużo ale przez to wydarzenie jej ojciec nauczył ją walczyć, bronić się. Jednak jej świat już pogrążony po śmierci ojca, zostaje zburzony po zdradzie jej matki, która zaręcza się z przywódcą Sainthood. Do jej domu zostają wprowadzeni jej wrogowie.

Książka, która oprócz seksu ma kawał dobrej historii. Historii która jej mocna, brutalna z dobrze wykreowanymi postaciami. Lojalność, strach, zagrożenie, walka z drugiej strony niepewność, kto jest prawdziwy a kto gra, gdzie jest prawda i jak ona wygląda?
Zmartwychwstanie to nie tylko seks, ale świat gangu gdzie droga do celu po trupach jest rzeczą normalną. Gdzie władza to siła, brak lojalności niesie ze sobą konsekwencje, gdzie miłość się nie zdarza.

Mocna, brutalna, wciągająca, prawdziwa. Polecam.

Rebelia
Siobhan Davis0
Okładka ksiązki - Rebelia

Wszystko zmieniło się w dniu, w którym Galen mnie zdradził.Wyświadczył mi tym jednak przysługę. Przypomniał, że jedyną osobą, na którą mogę liczyć, jestem...

Panowanie
Siobhan Davis0
Okładka ksiązki - Panowanie

Wszystko zmieniło się po zamachu na moje życie, a teraz jestem tak zdeterminowana jak nigdy, by zmiażdżyć wrogów. Sinner jest przekonany, że przywołał...