Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne

Czasami czujemy, że dotarliśmy do ściany. Czasami okazuje się, że uderzyliśmy o ścianę z wielką prędkością - i niestety zostawiliśmy nasz hełm ochronny w domu. Kiedy tak się dzieje, coś w głębi naszej istoty woła: Nie stój tak! Zrób coś! Bóg posyła nas do pracy w świecie, w którym jest wiele rzeczy do zrobienia. Bycie katolikiem oznacza, że nie można nigdy powiedzieć, że nie pozostaje nam nic do zrobienia.

Informacje dodatkowe o Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2012-03-22
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7516-425-1

Kup książkę Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne

Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne - opinie o książce

Scott Hahn0
Okładka ksiązki - Godne to i sprawiedliwe. Dlaczego cywilizacja nie przetrwa bez prawdziwej religii

Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. JAN PAWEŁ II Czy wiara jest sprawą wyłącznie prywatną...

Czwarty kielich. Odkrywanie tajemnicy Ostatniej Wieczerzy i krzyża
Scott Hahn0
Okładka ksiązki - Czwarty kielich. Odkrywanie tajemnicy Ostatniej Wieczerzy i krzyża

,,Ojcze mój, jeśli nie może ominąć Mnie ten kielich i muszę go wypić, niech się stanie wola Twoja!" (Mt 26, 42) - tak modlił się Jezus w Ogrójcu. Dlaczego...