Zuźka D. Zołzik świruje

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-04-10

Dla wielbicieli żywiołowej Zuźki D. Zołzik przygotowaliśmy nie lada rarytas: aż trzy nieprawdopodobnie śmieszne historie w jednym poręcznym tomiku!

Zuźka D. Zołzik podrywa Pięknego Stasia Zuźka D. Zołzik i potwór spod łóżka Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką

Barbara Park autorka książek dla dzieci, w których dominującym elementem jest humor.

Córka handlowca i pielęgniarki, wychowała się w Mount Holly (New Jersey). Jej pierwsza książka Operation: Dump the Chump, ukazała się w 1979 roku. W latach 19651967 uczęszczała do

Rider College, naukę kontynuowała na University of Alabama (do 1969 r.). W 1969 poślubiła Richarda A. Parka. Mieszka w Phoenix (Arizona) i ma dwóch synów. Szczególnie zasłynęła jako autorka serii

Zuźka D. Zołzik. Otrzymała następujące wyróżnienia: Young Hoosier Award (1985), Milner Award (1986), Tennessee Childrens Choice Book Award (1986), The Library of Congress Book of the Year

(1987), Parents Choice Award (1985).

Kup książkę Zuźka D. Zołzik świruje

Opinie o książce - Zuźka D. Zołzik świruje

Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-11-07, Ocena: 6, Przeczytałam, kolejne 52 książki 2013,
Zużka kolejny raz wszystkim udowadnia, że jest jedyną w swoim rodzaju osobistością. Nie ma opcji, że ktoś ją pokona i będzie miał lepsze pomysły, większą ekspresję i będzie potrafił szybciej biegać, czy wyżej skakać. Zuźka rządzi i nie ma na nią mocnych http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/11/zuzka-d-zozik-imprezuje-zuzka-d-zozik.html
Zuźka D. Zołzik i urodziny wstrętnego Józka
Barbara Park0
Okładka ksiązki - Zuźka D. Zołzik i urodziny wstrętnego Józka

Ten wstrętny Józek zaprosił wszystkie dzieci z Sali numer 9 na swoje sobotnie przyjęcie urodzinowe - wszystkie oprócz Zuźki Zołzik! Co ona...

Zuźka D. Zołzik i ohydny keks
Barbara Park0
Okładka ksiązki - Zuźka D. Zołzik i ohydny keks

W przedszkolu zorganizowano Wesołe Miasteczko. Tak dzieci nazywają różne gry i konkursy. Zuźka D. Zołzik, jej koleżanki i koledzy biorą w nich udział...