Zuźka D. Zołzik świruje

Dla wielbicieli żywiołowej Zuźki D. Zołzik przygotowaliśmy nie lada rarytas: aż trzy nieprawdopodobnie śmieszne historie w jednym poręcznym tomiku!

Zuźka D. Zołzik podrywa Pięknego Stasia Zuźka D. Zołzik i potwór spod łóżka Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką

Barbara Park autorka książek dla dzieci, w których dominującym elementem jest humor.

Córka handlowca i pielęgniarki, wychowała się w Mount Holly (New Jersey). Jej pierwsza książka Operation: Dump the Chump, ukazała się w 1979 roku. W latach 19651967 uczęszczała do

Rider College, naukę kontynuowała na University of Alabama (do 1969 r.). W 1969 poślubiła Richarda A. Parka. Mieszka w Phoenix (Arizona) i ma dwóch synów. Szczególnie zasłynęła jako autorka serii

Zuźka D. Zołzik. Otrzymała następujące wyróżnienia: Young Hoosier Award (1985), Milner Award (1986), Tennessee Childrens Choice Book Award (1986), The Library of Congress Book of the Year

(1987), Parents Choice Award (1985).

Informacje dodatkowe o Zuźka D. Zołzik świruje:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-04-10

Kup książkę Zuźka D. Zołzik świruje

Zuźka D. Zołzik świruje - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-11-07, Ocena: 6, Przeczytałam, kolejne 52 książki 2013,
Zużka kolejny raz wszystkim udowadnia, że jest jedyną w swoim rodzaju osobistością. Nie ma opcji, że ktoś ją pokona i będzie miał lepsze pomysły, większą ekspresję i będzie potrafił szybciej biegać, czy wyżej skakać. Zuźka rządzi i nie ma na nią mocnych http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/11/zuzka-d-zozik-imprezuje-zuzka-d-zozik.html
Zuźka D. Zołzik pierwszakiem. Z deszczu pod rynnę
Barbara Park0
Okładka ksiązki - Zuźka D. Zołzik pierwszakiem. Z deszczu pod rynnę

Hej, to znowu ja! Zuźka D. Zołzik! W końcu zaczęłam naukę w pierwszej klasie i chcę Wam o tym opowiedzieć! Ten piękny zbiór zawiera sześć książek...

Zuźka D. Zołzik i urodziny wstrętnego Józka
Barbara Park0
Okładka ksiązki - Zuźka D. Zołzik i urodziny wstrętnego Józka

Ten wstrętny Józek zaprosił wszystkie dzieci z Sali numer 9 na swoje sobotnie przyjęcie urodzinowe - wszystkie oprócz Zuźki Zołzik! Co ona...