Związani umową

Annabel Thompson jest młodą kobietą, która utrzymuje uzależnionego od alkoholu, schorowanego ojca oraz pięcioletnią siostrę Sophie. Zarobki Annabel ledwie wystarczają na codzienne potrzeby rodziny.
Pewnego dnia podczas pracy w restauracji, gdzie jest kelnerką, poznaje Camerona Salvatore, trzydziestoletniego właściciela dużej firmy. Nie wie, że mężczyzna od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie żonę. Niespecjalnie się do tego pali, ale chce to zrobić na prośbę ciężko chorej siostry.
Annabel od razu wpada Cameronowi w oko. Mężczyzna jest przekonany, że właśnie znalazł rozwiązanie swojego problemu. Proponuje dziewczynie, żeby została jego żoną na rok. Po wygaśnięciu umowy, mogliby się rozwieść. Zdesperowana Annabel zgadza się na układ.
Kobieta jednak nie ma pojęcia, że Cameron nie jest tylko dobrze prosperującym biznesmenem. Skrywa on jeszcze drugą twarz. Boksera, który nocami staje do walki na ringu.

Informacje dodatkowe o Związani umową:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-02-10

Tagi: umowa biznesmen bokser Małżeństwo

Kup książkę Związani umową

Związani umową - opinie o książce

Avatar użytkownika - Bernardynka00608
Bernardynka00608
Przeczytane:2022-01-02,

To historia młodej dziewczyny o imieniu Annabel,która musi być matką i siostrą i ojcem dla swojej młodszej siostry. Mama jej odeszła,a tato jest alkoholikiem. Dziewczyna nie ma lekko,pracuje w restauracji. I myśli ,że już nic dobrego jej nie spotka w życiu......
Pewnego dnia w restauracji zjawia się przystojny tajemniczy Cameron.
Już od pierwszego spotkania ich myśli krążą wokół tej drugiej osoby...
Annabel nie wie,że Cameron ma pewien plan,który chce wdrożyć w życie jak najszybciej.....ten plan to znalezienie sobie fikcyjnej żony ....chce to zrobić dla swojej schorowanej siostry... Nie wie też czym tak naprawdę zajmuje się ten mężczyzna ,który w dzień jest biznesmen,a w nocy ... .....bokserem .... bestią,która zawsze wygrywa ....Nie wie też ,że jego przeszłość nie była wesoła i szczęśliwa....
Po pewnym czasie Cameron mówi o swoim planie Annabel ,a ta zaskoczona jego propozycją potrzebuje czasu.....ostatecznie zgadza się,przeprowadza się wraz z pięcioletnią siostrą do Camerona i zaczynają stwarzać pozory męża i żony......,ale no właśnie.....wiąże ich roczna umowa, która....nie przewidziała pewnych sytuacji.....
Jak zakończy się tą umowa? Czy dwoje ludzi mających nie za wesoło życiu....ma szansę na szczęście.....
Ciekawskich zapraszam do lektury,którą polecam z całego serca. Zapraszam do bliższego poznania Annabel i Camerona.

Witajcie ponownie Kochani!

Już nieco ponad dwa tygodnie minęły od premiery debiutanckiej książki Kamili Wiśniewskiej "Związani umową" Czytaliście?
Ja dwa dni temu skończyłam i mogę powiedzieć, że jest to dobry debiut.
Pomimo iż ta historia wydawała mi się przewidywalna to była napisana w bardzo przyjemny sposób. Zdecydowanie nie męczyłam się podczas lektury tej książki. Dwoje ludzi, których nic nie łączy z różnych przyczyn decydują się na podpisanie kontraktu na rok. Oboje naszych głównych bohaterów życie doświadczyło, ale czy limit złych rzeczy mają już za sobą?
Jest to historia, która pokazuje nam, że możemy zmienić swoje życie korzystając z okazji jaką daje nam los. Nie zawsze będzie to zmiana na całe życie, ale trzeba mieć nadzieję, że zarówno jak wszystko co dobre tak i złe się jednak kiedyś skończy.
Czuje,ze autorka ma potencjał i liczę, że w przyszłych powieściach będziemy mogli obserwować rozwuj talentu 😁

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Bestia" ?
Przyznam się już na dzień dobry że główny bohater Camereon zdobył moje serce .

Annabel porzucona przez matkę zostaje skazana na życie z ojcem alkoholikem i ze swoją młodszą siostrzyczka, którą musi się zajmować. Szkoła, praca i opieka nad nieletnia to cele jej życie. Gdy pewnego razu w restauracji gdzie dziewczyna pracuje jako kelnerka zjawia się Camereon jeszcze nie wie jak bardzo zmieni to jej życie.

Camereon wybierał się na spotkanie biznesowe. Wchodząc do restauracji nie miał pojęcia że dziewczyna która tu pracuje odmieni jego osobę.
Podpisują ze sobą umowę na 365dni i ten czas pokaże im co to jest porządnie, cierpliwość, strach oraz miłość.

Mamy tutaj trudne dzieciństwo obojga z bohaterów co bardzo mi się podobało.
Były powroty demonów z przeszłości co bardzo mnie zaskoczyło. Nie było od razu Love story tutaj bohaterowie wszystko rozważali, oraz nie było rozkladania nóg pierwszej nocy. Książka idealnie napisana z obu perspektyw bohaterów. Opisy jak i dialogi były idealne nie mam do czego się czepiać. Bokser ? Zabrakło mi troszeczkę rozbudowy tego wątku więcej walk i niebezpieczeństwa by się przydało. Moim zdaniem to był tylko zarys tego pomysłu.

Bohaterów bardzo polubiłam tak jak Camereon skradł moje serce, Annabel stała się moja przyjaciółką przez wczorajszy dzień ? Nie miałam ochoty kończyć książki i chciałam więcej i więcej.

W końcu idealna książka na wieczór bez tła w mafii . ???

Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Brawo dla autorki za taki debiut. Historia lekka i przyjemna . Fajnie przedstawiona historia bohaterów. Chłopak po przejściach z dzieciństwa , ona obciążona praca ojcem alkoholikiem i młodsza siostra. Chcesz się przekonać co wyniknie z układu małżeństwa na rok . Koniecznie przeczytaj książkę .
Fajna lekka i przyjemna, spędziłam z bohaterami Miłe popołudnie . Gratulacje dla autorki .

Forget Me Not
Julie Soto