Życie szczęśliwe

Tom 1 cyklu Saga pokolenia końca świata

Przejmujący portret pokolenia, wchodzącego w dorosłość u progu nowego tysiąclecia. Bohaterowie - mieszkańcy Warszawy, uzależnieni od sukcesu i komfortu. Złaknieni bliskości - rozpaczliwie przed nią uciekają, uwikłani w sieć nieprawdopodobnych wydarzeń – stają na krawędzi, przekraczają granice i przewartościowują swoje życie na nowo.

Paweł jest prawnikiem, prowadzi kancelarię, dba o rodzinę, jest dobry i prawy. Piękna pianistka zmienia jego priorytety i bieg uporządkowanego życia. Kiedy jego żona Marta znajduje w szafie męża kosztowną bransoletkę jest przekonana, że właśnie taki prezent dostanie na czterdzieste urodziny. Niestety nic nie jest takie jak się pozornie wydaje, a poukładane życie dwojga ludzi zupełnie niespodziewanie zamienia się w kryminalną historię.

Wydarzenia powieści tworzą uzupełniającą się historię, opowiedzianą z perspektywy trojga bohaterów: Pawła, Marty (jego żony), Ewy (pianistki i kochanki Pawła).

Informacje dodatkowe o Życie szczęśliwe:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2019-03-13

Tagi: rumunia życie szczęśliwe millenialsi pokolenie końca świata millenium cezura

Kup książkę Życie szczęśliwe

Życie szczęśliwe - opinie o książce

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko