Żyje się tu i teraz

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-05-13
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788382193213
Liczba stron: 290
Język oryginału: polski

Ocena: 0 (0 głosów)

Każda bolesna chwila daje nam siłę, by zawalczyć o jutro.

Czasami nasze wielkie pasje legną w gruzach, zanim mają szansę się rozwinąć… Dziewiętnastoletnia Zuza od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z malarstwem. Jednak egzamin na wymarzone studia nie poszedł tak, jak się tego spodziewała. Aby oderwać się na chwilę od przygnębiających myśli, dziewczyna postanawia spędzić wakacje wraz ze swoimi rodzicami w zacisznym, położonym nad jeziorem ośrodku „Uroczysko”. Nic nie zapowiada, że będzie to wyjątkowy czas w jej życiu – a jednak! Dwóch przystojnych ratowników, przyjaźń, miłość i tajemnice, które zmieniają bieg wydarzeń… Czy wchodzącej w dorosłość dziewczynie uda się nie zagubić w labiryncie emocji? Czy znajdzie w sobie siłę, by podążać za swoimi marzeniami?

Tagi:

Kup książkę Żyje się tu i teraz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Żyje się tu i teraz

"Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy na niej nie zasługują"

"Ty też jesteś dla mnie najważniejsza. Marzyłam o takiej dziewczynie jak ty(...) Prosiłem Boga o kobietę z moich marzeń; czułą, dobrą, wrażliwą. Prosiłam o ciebie"

"Kiedy zasypiała, ze zdziwieniem stwierdziła że zamiast oszałamiającego uśmiechu Kuby, miała przed oczami obraz smutnych oczu Łukasza"

Mam ogromny problem z oceną tej książki. Dlatego? O tym za chwilkę...
Zacznę od początku.
Książka opowiada o młodej Zuzie, która nie dostała się na wymarzone studia. Dzięki namowie rodziców wyjeżdża nad wodę. Tam poznaje dwóch ratowników, Kubę i Łukasza. Jeden z nich wpada jej w oko. Który z nich zawładnie jej sercem? Czy zakochanych czeka happy end?
Parę dni temu na moim story pojawiło się kilka fragmentów z tej książki. Kto bacznie obserwuje mój profil, zauważył, że nie były one pochlebne..?
Opis książki bardzo przyciągnął mój wzrok. Czułam, że to może być naprawdę fajna historia. Jednakże ilość błędów logicznych tak mnie raziła, że w ogólnych rozrachunku bardzo straciła w moich oczach. ? Oszczędzę szczegółów, ale jednego sprostowania nie mogę sobie odpuścić. Zawsze da się zadzwonić na numer alarmowy, nie mając zasięgu. W tym przypadku autorka wprowadziła w błąd czytelnika, który warto poprawić.
Pragnę zauważyć, że fabuła książki była naprawdę interesująca i wciągająca, a najlepsze było jej zakończenie. Dosłownie rozwaliło moje serce na kawałki...? Pani Kasiu, dlaczego mi to Pani zrobiła?!
"Żyje się tu i teraz" to historia, która pokazuje, jak ulotne są chwile oraz to, że zawsze warto podążać za swoimi marzeniami

Link do opinii

Kup książkę Żyje się tu i teraz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Orkiestra z Auschwitz
Marcin Lwowski
Orkiestra z Auschwitz
Dzień prawdy
Anna M. Brengos
Dzień prawdy
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Czerwony lotos
Arkady Saulski
Czerwony lotos
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Pokaż wszystkie recenzje