365 dni – polski erotyk już dostępny na platformie Player

Data: 2021-04-03 10:13:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Rodzimy erotyk o tytule 365 dni, określany mianem polskiego odpowiednika "Pięćdziesięciu twarzy Greya", jest już dostępny nie tylko na Netflix, ale i na platformie Player.

Obrazek w treści

Film 365 dni, produkcja erotyczna oparta na niezwykle popularnej powieści Blanki Lipińskiej, tytuł, który bił rekordy popularności na amerykańskim Netflixie, jest już do obejrzenia na polskiej platformie stacji TVN, jaką jest Player. 

365 dni – opis filmu

Film 365 dni to produkcja polska, oparta na książce Blanki Lipińskiej o takim samym tytule, zarazem produkcja wzbudzająca skrajne emocje, od zachwytów, po totalną krytykę.

Produkcja czerpie garściami z książki, a jej bohaterami jest para młodych kochanków. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej, po śmierci ojca przejmujący rządy w „rodzinnym interesie”, zaś Laura Biel, mająca sukcesy w życiu zawodowych, w prywatnym z wieloma problemami.

Czytaj również: Do znużenia. Recenzja filmu „365 dni"

Aby ratować swój chylący się ku upadkowi związek, wyjeżdża wraz ze swoim partnerem i przyjaciółmi na Sycylię, gdzie na jej drodze staje wspomniany Massimo, który więzi ją na całe 365 dni. 

365 dni – obsada

Film 365 dni to produkcja polska. W głównych rolach wystąpili: Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone.

W filmie zagrali jeszcze: Bronisław Wrocławski, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger.

Czytaj również: "365 dni" na Netflixie!

Reżyserkami filmu są Barbara Białowąs, mająca na swoim koncie filmy: Big Love, Moja nowa droga czy Landryneczka i Tomasz Mandes, znany z filmów Tajemnice Westerplatte, Dywizjon 303. Historia prawdziwa czy Malanowski & Partnerzy.

365 dni – za darmo w Internecie?

Film 365 dni nie obejrzymy w darmowej wersji na Internecie. Jest natomiast dostępny w ramach jednorazowego pakietu w wysokości 15 złotych na platformie Player. 

Film można także oglądać na Netflix, w ramach standardowego abonamentu miesięcznego. 

365 dni – opinie o filmie

Film 365 dni to produkcja wzbudzająca bardzo skrajne emocje. Nie jest to film wysokich lotów, a klasyczny erotyk z nastawieniem na seks. Film doceniony w Stanach Zjednoczonych, w naszym kraju został skrytykowany, a jego aktorzy, między innymi  Anna-Maria Sieklucka oraz towarzyszący jej partner, Michele Morrone otrzymali nominacje do Złotej Maliny. Sam film otrzymał także nominacje do antynagrody Złote Maliny za najgorszy film, najgorszego reżysera i najgorszy scenariusz.

Czytaj również: Druga część "365 dni" już niebawem?

Jednocześnie jest posiadaczem narody Bursztynowe Lwy Dystrybutor - Robert Kijak (Next Film) Bursztynowe Lwy – Producenci Ewa Lewandowska, Maciej Kawulski,Tomasz Mandes.

Produkcja ma na swoim koncie także nominacje do nagrody Węże - Wielki Wąż - Najgorszy film Barbara Białowąs, Ewa Lewandowska, Maciej Kawulski, Tomasz Mandes oraz wiele innych nominacji w anty-nagrodach, za najgorszą reżyserię, scenariusz, duet na ekranie czy występ poniżej godności. 

365 dni  – książki

Film 365 dni to produkcja oparta na powieści Blanki Lipińskiej, erotyku, wzbudzającego, podobnie jak film, skrajne emocje. 

Książkę 365 dni można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska11
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię...

dodaj do biblioteczki
Film
Reklamy