Czy da się polubić seryjnego mordercę? Zobaczcie spotkanie z Adrianem Bednarkiem

Data: 2021-08-05 09:29:13 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W środowy wieczór na kanałach w mediach społecznościowych serwisu Granice.pl odbyło się spotkanie autorskie z udziałem Adriana Bednarka, autora thrillerów i powieści kryminalnych. Rozmowa dotyczyła najnowszej powieści w dorobku autora – Dziedzictwa zbrodni.

Obrazek w treści

W czasie spotkania Adrian Bednarek nie tylko zdradził swoje sposoby na tworzenie i kreowanie bohaterów, ale także zapytany został o sympatię i antypatię do głównych bohaterów. Jak przyznaje Adrian Bednarek, tworząc powieści takie jak Dziedzictwo zbrodni, trzeba być otwartym i lubić swoje postacie – nawet jeśli okazują się seryjnymi mordercami! A taką profesją para się Dominik, główny bohater nowej powieści autora. Rozmowę zobaczyć możecie poniżej:

O czym dokładnie jest Dziedzictwo zbrodni?

Dominik  wraz z ojcem prowadzą nietypowy biznes – są płatnymi zabójcami. Najnowsze zlecenie to czteroosobowa rodzina Grabowskich.

Dotychczas działali jak dobrze naoliwiona maszyna, aż do chwili, gdy na ich drodze stanęła Marysia Grabowska. Beztroska dwudziestolatka, której życie zmieniło się w piekło. Zamaskowani mężczyźni zaatakowali dom jej rodziców, zabili jej matkę, ojca i brata. Dziewczyna cudem uniknęła śmierci. Wie, czym zajmuje się jej rodzina, wie również, że z tego powodu nie może zgłosić się na policję. Po brawurowej ucieczce przed mordercami, postanawia dowiedzieć się, kto i dlaczego postanowił ich zabić.

Tymczasem Dominik próbuje odnaleźć Marysię, żeby naprawić błąd i przede wszystkim dokończyć zadanie. Jego zleceniodawca może być bardzo niezadowolony z takiego rozwoju sytuacji.

Żadne z nich nie jest świadome, że mają wspólnego wroga, a prawda o rodzinie Grabowskich jest nieco inna, niż podejrzewają…

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani do lektury, koniecznie przeczytajcie premierowy fragment powieści, który jakiś czas temu ukazał się na naszych łamach. Zachęcamy także do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest Dziedzictwo zbrodni. Na zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia.

Książkę Dziedzictwo zbrodni kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dziedzictwo zbrodni
Adrian Bednarek8
Okładka książki - Dziedzictwo zbrodni

Dominik  wraz z ojcem prowadzą nietypowy biznes – są płatnymi zabójcami. Najnowsze zlecenie to czteroosobowa rodzina Grabowskich. Dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Pokaż wszystkie recenzje